AndrzejZupa★Gruba rybaw Hydepark2025-04-26T13:06:13+02:0017I sru na północ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) #motocykle176Udostępnij
cebulaZrosolu2025-04-26T13:07:24+02:002@AndrzejZupa k⁎⁎wa jeden na południe, drugi na zachód, ten na północ. Tylko na wschód nikt nie chce jechać xD @Yes_Man @Shagwest
nocnyfilm2025-04-27T07:20:37+02:000Typowa grupa motocyklowa na FB: katorga, zajedziesz się, nic nie zobaczysz, za wcześnie, nudno, polecam jakąś płatną drogę z milionem starych Niemców na drodze