Komentarze (5)

Jim_Morrison

Ty się śmiej ale u mnie na dzielni najtańsza szynka chodzi po 40zł+ a kilo zwykłych bułek wychodzi 20zł.

Okrupnik

@Jim_Morrison na Wilanowie mieszkasz?

skorpion

@Jim_Morrison Ktoś sprzedaje bułki na kilogramy?

Jim_Morrison

@skorpion Nie wiem ale nie trzeba być geniuszem aby policzyć ile kosztuje kilogram. Skoro jedna kajzerka to 50g to na kilogram potrzeba ich 20. A skoro kilo jebanych bułek kosztuje tyle, ile niedawno kosztował kilogram sera to również nie trzeba orła by wywnioskować, że ceny bułek u mnie na dzielni to jakiś żart.


@Okrupnik Na Lisińcu w Częstochowie.

m-q

Ojej, ukroiło mi się 5 kg, zostawić?

Zaloguj się aby komentować