dez_★2025-12-03T13:38:14+01:0023A nie to spoko, ruska na ruska wymienili, ten drugi na pewno nie będzie szpiegował dla mateczki kacapki.
Trupus2025-12-03T14:00:31+01:007@dez_ a ten drugi dostanie mniejszy telefon który łatwiej schować ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
RedCrescent2025-12-03T17:08:45+01:001@dez_ jest jakaś umowa międzynarodowa, że musi być Rosjanin (do obsługi radzieckiej części stacji) Więc nawet jakby ten ukradl pół silnika (a nie "tylko zdjęcia robił") to i tak podstawia następnego w kolejce