I cyk kolejny XD
Typ ich gasi jak kiepy pod żabką
#wiadomoscipolska #bekazkonfederacji #wybory
#polityka
I cyk kolejny XD
Typ ich gasi jak kiepy pod żabką
#wiadomoscipolska #bekazkonfederacji #wybory
#polityka
@emerald_city no fajny, rzeczowy, kulturalny polityk. Trudno go zagiąć, bo trzyma palec na obecnych wydarzeniach i się dokształca w nich. Co z tego jak jest kolejnym, który poległ na tym, że chciał trafić do centrum, a potem mu się ulało parę konserwatywnych wypowiedzi. Spora grupa ludzi w Polsce naprawdę chciałaby w końcu zagłosować na kogoś, kto nie wraca do jakichś okołokościelnych tematów.
Z drugiej strony zastanawia mnie - czy ten spadek o praktycznie 10% w notowaniach jest spowodowany tylko tym? Nie pamiętam, czym innym Hołownia mógł zrazić wyborców tak właściwie.
Zaloguj się aby komentować