zosiasamosia1Osobistośćw Hydepark2025-01-14T11:22:13+01:001Huop od 39 godzin nie opuścił łóżka na dłużej niż minuta. A wy mówicie że ja nie #przegryw13Udostępnij
Zielczan★2025-01-14T11:28:10+01:002@zosiasamosia1 jak masz łóżko to Ty Oski, przegryw śpi na materacu
MementoMori2025-01-14T11:30:06+01:002Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123, raczej przegrwom też pomagają.