Filmik nie miał na celu faworyzowania żadnego z obozów.
Nie,wcale nie był lewacką propagandą /s Jak dla mnie sekta to jest lewica raczej. Ale z drugiej strony:
Lewica jako nowy obóz,no w sumie ma to jakiś sens - bezio przeszedł ze starego obozu do nowego w trakcie fabuły - a pomiędzy PiSem a lewicą aż takich różnic (poza zamordyzmem kaczora) naprawdę nie ma więc PiSowcy mogą przechodzić do lewicy jak się d⁎⁎a zacznie palić czy jak ich kaczyński wyrzuci.
Ale z anarchią charakterystyczną dla nowego obozu lewica nie ma nic wspólnego - w czasie covida udowodnili,że są rodzajem zamordystów który jak co do czego przyjdzie pocałować "gomeza" w d⁎⁎ę. No i faktycznie chodzą takie plotki,że członkowie niektórych z rodzin członków lewicowego "nowego obozu" robili to z owcami
Zaloguj się aby komentować