@Hilalum co tu dużo mówić. Fikołki jak z TV Republika. I pije do tego, że ofca sam z siebie pisze litanie moderatorskie i czepia się że op nazwał Żeleńskiego komikiem - bo przecież już nim nie jest - i wylatuje mu ze słownikiem języka polskiego xD Albo że ktoś w #heheszki nazwał rząd, rządem Hołowni :) Albo że rzecznik MSZ nie jest politykiem xD A takie oczywiste fikołki w drugą stronę to olewa. I w sumie spoko, gdyby tylko nie ściemniał że jest obiektywny i walczy z fejkami. Do tego pije. Pozdrawiam Cię cieplutko, mój Ty ważniaku z SGH ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować