Ciekaw jestem jakie fikoły poczynią nasi konfederaci tym razem, żeby tym razem bronić Krula. Co tym razem wycięteo z kontekstu i źle zrozumiane? Po pierwsze nazwanie Ukraińców - "dziczą", przez posła RP, jest po prostu hańbą, że taki imbecyl zasiada w ławach polskiego parlamentu. Po drugie dziękujmy Rosji, że dzięki ich agresji, zdaniem Krula zginęło mniej cywili, niż w przypadku nalotu Anglików na Hamubrg w 1943 XDDDDD
BTW, pamiętajcie, że w 1943 Ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu, a w 1939 Niemcy najechali na Polskę. Tak więc w 2023 nie ma mowy o współpracy. Zostaje nam tylko Rosja, która przecież w swojej historii nic złego nam nigdy nie uczyniła, a teraz jeszcze ma ustrój totalitarny i nie musi się męczyć z jakąś tam demokracją.
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka #ukraina
@kochamcovid
"Chodzi mu o to, że hasła nawołujące do eksterminacji Rosjan padają z ust przedstawicieli władz Ukrainy, ponieważ Ukraina (przynajmniej częściowo) jest demokracją,"
Dlatego że jest demokracją? A ja myślałem że dlatego że Rosja napadła zbrojnie Ukrainę i ją bombarduje.
Po drugie.
Eksterminacja - wyniszczenie, masowa zagłada ludzi, ludobójstwo;
zbrodnia przeciwko ludzkości zmierzająca do wytępienia określonych grup ludności z powodu ich rasy, narodowości, religii bądź przekonań, statusu społ., stanu zdrowia przez zabijanie, kaleczenie lub uniemożliwienie rozrodczości; również niszczenie dorobku kult. tych grup
https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/eksterminacja;3897118.html
Budanow mówi o zabijaniu Rosjan, ale nie eksterminowaniu. To jest różnica. Ukraińskie zamachy na Rosjan są selektywne i związane z wojną (obroną również przez atak), nie są eksterminacją.
Zabójstwo Duginy nie kwalifikuje się jako eksterminacja. W ogóle mówienie że Ukraina eksterminuje Rosjan... xD Cóż.... Janusz to już pisał że to Rosja się broni w tej wojnie xD
Trzecia sprawa: To ta niedemokratyczna Rosja rozpętała wojnę, a nie demokratyczna Ukraina. Jeśli ktoś tutaj jest dziczą to jest nim przede wszystkim Putin. Ale dla matoła Janusza Putin jest "Jego Ekscelencją" i "nie można nazywać go zbrodniarzem" ale za to Ukraińców można nazywać "motłochem" i "dziczą".
Widać wypowiedzi rosyjskich generałów podobają mu się bardziej niż te ukraińskich.
eksterminacja, Encyklopedia PWN: źródło wiarygodnej i rzetelnej wiedzy
Internetowa encyklopedia PWN - zawierająca ok. 200 tysięcy artykułów, haseł, ilustracji, kalendariów, tabel ze stale aktualizowanej bazy encyklopedycznej Wydawnictwa Naukowego PWN - to najlepsze źródło rzetelnej i wiarygodnej wiedzy.