the_good_the_bad_the_ugly2024-05-31T13:36:03+02:008@Marshalist to ci dopiero immersja. Grałbym. Choć Warthunder wydaje się lepszy do takiej zabawy.
malkontenthejterzyna2024-05-31T14:53:03+02:0033Zdecydowanie zbyt dużo miejsca. Powinni to wszystko zmieścić pod tym stołem.
DiscoKhan2024-05-31T14:53:48+02:008@Marshalist BYŁO https://www.hejto.pl/wpis/no-i-tak-to-mozna-gracno i tak to można grać - Half_NEET_Half_Amazing - Hejto.plno i tak to można grać https://video.twimg.com/ext_tw_video/1796403742847434752/pu/vid/avc1/960x720/58CQS3XKl3evxEdp.mp4?tag=12 #gry #worldoftanks #wotHejto.pl
DiscoKhan2024-05-31T15:37:56+02:003@Mjelon ja tylko informuję, tutaj duplikaty nawet karane nie są xD
DiscoKhan2024-05-31T17:05:35+02:000@Marshalist i tak na koniec u ciebie więcej osób zobaczyło także może to i dobrze xd
Half_NEET_Half_Amazing2024-06-01T11:12:37+02:001@DiscoKhan dziękuje jak widać ludzie żabek nie grzmoco..
DiscoKhan2024-06-01T12:15:37+02:001@Half_NEET_Half_Amazing następnym razem będzie lepiej żabkonie. Albo jeszcze następnym razem xd
VonTrupka2024-05-31T16:32:49+02:0011O kurde, tak to można grać z ziomblami w czołgi. Wczuta chyba weszła deko za głęboko gdy urwał wajchę podczas kręcenia xD