mordaJakZiemniaczek2024-02-20T14:04:47+01:000Ale według mnie tego problemu nie udało się póki co zaimportować do nas. Jak się kto u nas nagrywa, to zazwyczaj robi ciężej trójbój, a nie jakieś wypinanie.