@krokietowy
Amd działa całkiem nieźle i w przeciwieństwie do zielonych konkurentów nie wysypuje się przy byle aktualizacji
Bo robi to linux albo po prostu jeśli coś nigdy nie działało, to nie widać różnicy, gdy dalej nie działa.
Linux jest dobry do serwerów, do gier to pozdro- brat wine z dałnem, o ile go pobierzesz, bo musisz sobie wybrać dobry network manager przy instalacji, żeby w razie czego i tak nurkując w terminalu, ustawić sobie IP, bo GUI nie potrafi wprowadzić zmian xD
@matsonovsky
Steamdeck
Zaś na MacOS świetnie odpalisz sobie Microsoft Office for MacOS albo inne "for MacOS" apki xD. Jeśli musisz pisać system specjalnie pod gry, to masz konsolę, na której już się nie z alt-tabujesz na jakieś telco teamsowe/zoomowe, to już lepiej kupić plejaka xD
@krokietowy czas najwyższy spierdalać z windowsa
trzymają mnie 2giery, przy czym wieśka3 już przeszedłem, a z drugą czytuję że nie ma problemu z odpaleniem na pingwinie
problem z windowsem jest jeden
występuje zawsze i codziennie jakiś nowy
problem z pingwinem jest jeden
którą dystrybucję wybrać po 10 latach
DRAMAT!
@darkroman co cię trzyma przy używaniu windowsa jeśli nie używasz aplikacji adobe i nie grasz w AAA?
odpowiedzią jest steamowy proton i nie martwisz się czy giera zadziała czy nie, bo wiesz to od razu.
A proton to jest "nakładka" do linuxa sprawiająca że giery po prostu działają. Nie to że nie było wcześniej takich rzeczy jak np. WINE, ale ...
chyba że jesteś typowym glonojadem któru używa windowsa w takim wydaniu jakie zostało defaultowo zainstalowane
@panikaman https://www.youtube.com/watch?v=uSrdoltxD0M - zwykle wystarczy w youtube przepisać część konwersacji i samo się znajduje
Zaloguj się aby komentować