Po półtorej roku człowiek już jakoś znieczulił się na świadomość, że to dzieje się w kraju obok. To abstrakcyjne, że w Europie w XXI wieku takie wydarzenia mają miejsce.
@Wrrr dokładnie, kraj o mentalności najebanego dresiarza który nie potrafi niczego wartościowego stworzyć sieje spustoszenie. Nienawidzę ich z całego serca