Hi! Dawno mnie tu nie było (i słusznie, bo moje aktualne wydatki skupiają się wokół metrów kwadratowych, bloczków gazobetonowych, więźby dachowej itp.), jednak przypadkowo wpadłem przez wynik wyszukiwania hasła "mukhallat dahn al oudh moattaq".

No ale ja nie o tym! Mam na oddanie w dobre ręce oudowego gagatka, zacnego śmierdziela zakupionego w sklepie Notino. Pierwszej flaszki nigdy nie zużyje, zatem ta druga, backupowa leci na handel.

Przedstawiam Państwu Ajmal Dahn Al Oudh Shams SPECIAL EDITION. Fabrycznie zapakowany, zaplombowany. Cena chyba boża - 350 polskich złotówek plus kw.


#perfumy

40de1552-5716-4545-883b-b9f3d70600ef
ba263eb7-4422-43a7-abd2-e50123b5a373

Komentarze (8)

@Qtafonix dwa razy zamawiałem i nic nie dostałem. ;( Dziś nawet Ajmal Dahn Al Oudh Shams w wersji SE nie mają w ofercie.

@Cris80 @teetoo wiem, że masz inny odbiór niż zachodnie nosy (czyli jak mój) ale i tak zapytam. Czy jest tam dużo sera i obory w otwarciu?

@testowy_test sera raczej nie, czy obórką chyba tak ale ja naprawdę już nie czuje takich rzeczy wyczuwam za to różne drzewne aspekty no i jest zwierzeco i to na pewno, i może być to ta tak zwana obórka

Zaloguj się aby komentować