Hejziomeczki, ostatnio szukam sobie dodatkowej robótki i niedawno miałem rekrutacje do jednego korpo - jak to do korpo był teścik online na bodajże CodeSignal. Zdecydowałem się zrobić zadanie w c# bo to mój główny język, niestety owo zadanie schrzaniłem wierutnie azaliż babol wystąpił w mym kodzie czeski, a kompilator na CodeSignal nie był łaskaw wskazać co mu nie pasuje. Być może zbyt duże me przyzwyczajenie do własnego IDE. Tak czy owak mam pytanie. Jakie macie doświadczenia z tego typu testami na CodeSignal/Hackerrank lub innych platformach online? Czy niektóre języki na tego typu testach mają przewagę nad innymi?