Hejto zróbcie w końcu coś z tymi fajnopolakami, w co drugim wpisie ukrainska propaganda lecąca na naiwności fajnopolaczkow. Jeśli chcecie być obiektywni to tak samo nie powinności tolerować rosyjskiej jak i ukraińskiej propagandy. Kowidlaki się przeobranzowiły jak widzę - w zeszłym roku chcieli zamykać za brak 4 dawki niedziałającego preparatu eksperymentalnego na STRASZNEGO WIRUSA DRAPANIA W GARDLE, a teraz każdy głos rozsądku w interesie polski wyzywają od onuc. Pytanie czy fajnopolaczki są tak głupie czy stoją za tym sponsorowane trolnie.