Hejto, kolejny czwartek i choć mi się nic dziś nie chce kolejne #biznes #biznespigula czyli info o dotacjach, szkoleniach, startupach https://biznespigula.pl/Jeśli cenisz moją pracę- wesprzyj mnie na patronie-
Reszta linków na newsletter/ patronite
Webinarium „Sektor maszyn rolniczych w Meksyku i Argentynie”
#bialystok Jesteś przedsiębiorcą, twórcą oprogramowania, a masz wątpliwości dotyczące praw autorskich i znaków towarowych? Zapisz się na bezpłatne szkolenie stacjonarne poświęcone tym aspektom, które odbędzie się 14 lutego. w BPN-T.
#gdynia Szkolenie Różne typy kariery w IT także dla osób nietechnicznych
Szkolenie Urzędu Patentowego: Fundusze na własność intelektualną. Zdobądź dofinansowanie!
Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Konsulat Generalny RP w Hongkongu oraz Hong Kong Trade Development Council zapraszają do udziału w webinarium dla przedsiębiorców z branży spożywczej, kosmetycznej, technologicznej oraz medycznej.
Francusko-Polska Izba Gospodarcza zaprasza na regionalne webinarium, które organizuje we współpracy z Francuskimi Izbami Przemysłowo-Handlowymi regionu CEE: Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Słowacja i Serbia.
Konferencja online dla firm szkoleniowo-doradczych. Wydarzenie odbędzie się w formule online, 9 marca o godz. 10:00. Zaproszeni eksperci będą rozmawiać o rozwoju sektora firm szkoleniowo-doradczych, o edukacji przyszłości i nowych możliwościach, jakie stwarza współczesna technologia.
 Kilka ebooków amazon kingle ang Excel, Python
To też ciekawe info od PPNT Poznań dla innowacyjnych firm: Zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych aplikowaniem w konkursie EIC Accelerator. Webinarium pt.”EIC Accelerator – okiem eksperta” odbędzie się w formie zdalnej, już 23 lutego 
Wrzucałem do już do newslettera, ale sporo osób mnie prosiło, żeby tu też wrzucił: dotacja do 250k dolarów dla fintech dojrzałych i startupów, pomoc w założeniu spólki dla fintech w Katarze, pomoc w zdobyciu klientów
To duży program i ważny: ogłoszenie naboru do Ścieżki SMART w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki na lata 2021-2027 (FENG). Jest to pierwszy uruchamiany konkurs w ramach nowej perspektywy, w którym przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie na działania badawcze i innowacyjne w swoich firmach. Przedsiębiorcy z sektora mikro, małych i średnich firm będą mogli składać wnioski od 21 lutego do 12 kwietnia 2023 r.

Zaloguj się aby komentować