Zdjęcie w tle
Biznespigula

Biznespigula

Specjalista
  • 63wpisy
  • 7komentarzy

informacje biznesowe, dotacje, szkolenia info i newsletter https://biznespigula.pl/ Patronite

Hejto cześć wszystkim w czwartek #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/
Uwaga nowy kanał na whatsuphttps://whatsapp.com/channel/0029Va9OLw3Lo4hZxoQvwB0s

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w Stoisku Narodowym PAIH, organizowanym w ramach MGB Smart City Summit, które odbędzie się 29 lutego 2024 r. w Mönchengladbach, Niemcy.

Wrocław Park Technologiczny Zaprasza na spotkania organizowane w grudniu w ramach Strefy Informacji Biznesowej
Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ambasadą RP w Luksemburgu, Ambasadą Luksemburga w Polsce, Luxembourg-Poland Chamber of Commerce i Luxembourg Chamber of Commerce zapraszają polskie

przedsiębiorstwa do udziału w konferencji Cybersecurity Conference. Wydarzenie odbędzie się 29 lutego 2024 roku w Luksemburgu. Zaproszenie kierowane jest w szczególności do firm działających w sektorze cyber-bezpieczeństwa.
Gdańsk- Chcesz nawiązać nowe kontakty biznesowe z krajami azjatyckimi? Zajmujesz się obsługą inwestorów? Chcesz zbudować dobrze działający zespół wielokulturowy? A może chcesz lepiej zrozumieć, zaakceptować i zaspokoić potrzeby kulturowe swoich pracowników? Poznaj, zrozum, nawiąż kontakty biznesowe z Indiami i Bangladeszem. Weź udział w spotkaniu przybliżającym kulturę, relacje i uwarunkowania Azji. Seminarium pt. „Zrozumieć Azję” tym razem skupi się na rynkach Indii i Bangladeszu.

Webinar- Eksport łodzi do USA – jak odnieść sukces? Polska jest największym w Europie i drugim na świecie (wyprzedzają nas jedynie Stany Zjednoczone) producentem łodzi motorowych o długości 6-11 metrów. Także polski przemysł jachtowy rozwija się w bardzo szybkim tempie. Łączna produkcja wynosi około 25 000 jachtów rocznie i w 95% trafia na eksport.

Webinar-Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo Osaka 2025, Kansai

Kraków- konferencja- Jaki wpływ mają technologie kosmiczne na nasze codzienne życie?Jak rozwija się na przestrzeni czasu koncepcja Smart City?Jak transfer technologii kosmicznych zmienia sektor life science?To tylko część tematów, które poruszą eksperci podczas konferencji Cosmic Małopolska – Cosmoi in Małopolska”.

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza oraz Fecemercio International, największa federacja handlu i usług w Brazylii, zapraszają do udziału w wielosektorowej misji gospodarczej do Sao Paulo w dniach 6-11 kwietnia 2024 r.

Konkurs-Inicjatywa JPI Oceans we współpracy z agencjami finansującymi m.in. z Polski, Belgii, Niemiec, Holandii, Rumunii i Włoch oraz we współpracy z UN Decade of Ocean Science for Sustainable Development ma na celu osiągnięcie dobrego stanu środowiska europejskich mórz i oceanów działając na rzecz polityk niebieskiej gospodarki i niebieskiego wzrostu tzw. blue economy i blue growth poprzez wypracowanie systemowego podejścia w zakresie polityk i zarządzania wobec współczesnych wyzwań eksploatacji mórz i oceanów oraz wsparcie eksperymentalnych działań badawczych nad pojawiającą się kwestią zanieczyszczeń i skumulowanych skutków zaburzeń antropogenicznych w europejskich morzach i oceanach.

Konkurs nr 1/PERUN/2023 na wykonanie projektów w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa w ramach programu pn. Nowe technologie w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa kr. PERUN obejmuje sprecyzowane zakresy tematyczne na bazie zapotrzebowania zgłaszanego przez podmioty ustawowo odpowiedzialne za obszar bezpieczeństwa i obronności państwa.

Konkurs-Partnerstwo ERA4Health (Fostering an European Research Area for Health) jest kontynuacją programów typu ERA-NET (m. in. ERA CVD i HDHL) w nowej perspektywie finansowej Horyzont Europa. Program angażuje 31 instytucji z 23 państw we współpracy, której celem jest stworzenie warunków do rozwoju, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz integracji źródeł finansowania badań w obszarze zdrowia w krajach partnerskich.

Już od 6 grudnia br. można składać wnioski projektowe do kolejnego konkursu w obszarze ERA – „Zreformowanie i usprawnienie europejskiego systemu badań naukowych i innowacji”. W Programie Pracy WIDERA na lata 2023–2024 dostępne są opisy wszystkich tematów objętych konkursem w roku 2024.

Warszawa 12 grudnia br. wraz z Branżowym Punktem Kontaktowym – Technologie Niskoemisyjne i Czysta Energia NCBR zaprasza na kameralne stacjonarne spotkanie, podczas którego zaprezentują się polskie projekty B+R w obszarze technologii wodorowych.Eksperci KPK opowiedzą, gdzie szukać konkursów dla technologii wodorowych, jakie wydarzenia są planowane w 2024 r. oraz na co zwracać uwagę przy pisaniu wniosków projektowych.

Zaloguj się aby komentować

Hejto dzień dobry w czwartk #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/
Uwaga nowy kanał na whatsup https://whatsapp.com/channel/0029Va9OLw3Lo4hZxoQvwB0s

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło pierwszy konkurs w ramach nowego Programu pk. PERUN na wykonanie projektów w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa. Konkurs obejmuje 15 sprecyzowanych zakresów tematycznych na bazie zapotrzebowania zgłaszanego przez podmioty odpowiedzialne za obszar bezpieczeństwa i obronności. Otrzymane dofinansowanie można będzie przeznaczyć na badania naukowe lub prace rozwojowe.

Online-W dniach 4-5 grudnia br. Komisja Europejska organizuje wydarzenie Food 2030 zatytułowane: „Food 2030: zielone i odporne systemy żywnościowe”. Spotkanie, które odbędzie się w formacie hybrydowym, zgromadzi szerokie grono podmiotów i decydentów.

14 listopada br. i potrwa do lutego został otwarty konkurs na ERC Public Engagement with Research Award 2024, przeznaczony dla zdobywców grantów ERC (European Research Council), którzy z zaangażowaniem popularyzują badania prowadzone w ramach swoich projektów ERC. Nagroda w wysokości 10 000 euro zostanie przyznana najlepszym kandydatom w trzech kategoriach: Citizen Science, Public outreach, Consultation and awareness.
EIT New European Bauhaus (NEB) Community prowadzi nowy nabór do swojego pionierskiego programu Catalyze. Poszukiwane są start-upy, które w innowacjach społecznych widzą klucz do wprowadzenia zmian systemowych.

Finansowany z Horyzontu Europa projekt FIDAL uruchomił konkurs dla stron trzecich/ FSTP (Open Call #1) dotyczący zastosowań technologii 5G. Proponowane w ramach konkursu zastosowania technologii 5G powinny odnosić się do jednego z głównych obszarów zidentyfikowanych w projekcie: Media, Rozrywka, Służby ratunkowe, Aplikacje i Usługi krytyczne czasowo

W ramach partnerstwa ERA4Health 3 listopada br. otwarty został międzynarodowy konkurs pt. „Modulation of brain ageing through nutrition and healthy lifestyle (NutriBrain)”

NCBR Zachęca do zapoznania się z ofertą projektów Path2Resilience i CLIMAAX finansowanych z Programu Ramowego Horyzont Europa w ramach Misji Adaptacja do Zmian Klimatu.

W ramach dziewiątej rundy naboru ORLEN wspólnie ze spółkami z Grupy ORLEN poszukuje startupów, odpowiadających na prawie dwadzieścia wyzwań technologicznych i biznesowych. Zgłoszenia do 4 grudnia.
Śląsk- Regionalna baza ofert inwestycyjnych. Zainteresowane podmioty, w tym potencjalni inwestorzy, w intuicyjny sposób mogą wyszukiwać ofert nieruchomości według wskazanych parametrów. Baza zapewnia przy tym dodatkową promocję gmin i miast z terenu województwa, które mogą przedstawić swoją pełną ofertę inwestycyjną.

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH we Frankfurcie zaprasza polskie firmy oferujące produkty, usługi i technologie z szeroko pojętego sektora smart city do zaprezentowania swojej oferty w ramach stoiska narodowego.

Jesteś zainteresowana/-y nawiązaniem kontaktu z osobami i organizacjami, które podzielają Twoje cele projektowe? Weź udział w nadchodzących wydarzeniach brokerskich objętych dofinansowaniem NCBR

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w największych targach branży produkcyjnej w Meksyku – Expo Manufactura. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 stycznia – 2 lutego 2024 roku w Monterrey (stan Nuevo León).
Kraków- KPT zaprasza na konferencję „Doing business in Italy”, która odbędzie się 6 grudnia 2023 r. w godzinach 1130, w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (Kraków, ul. Podole 60) w sali konferencyjnej: Enterprise.

Darmowy kurs online “Elements of AI” Uniwersytetu Helsińskiego z certyfikatem – dodatkowe 2 punkty ECTS dla studentów

Chcesz wiedzieć, jak przebiega proces inwestycji w start-up? Obawiasz się rozmów z inwestorem? Zobacz nagranie rozmowy, która pozwoli Ci lepiej zrozumieć relację pomiędzy startupem, a inwestorem.

W bezpłatnej bazie ofert „Partnering Opportunities”, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network, pojawiła się nowa oferta współpracy międzynarodowej. Serbski dystrybutor innowacyjnych farmaceutyków i wyrobów medycznych nawiąże współpracę z nowymi dostawcami zainteresowanymi wejściem na rynek serbski

Zaloguj się aby komentować

Hejto dzień dobry w czwartk #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

Trwa nabór do konkursu „Promocja marki innowacyjnych MŚP”, który realizujemy w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). Głównym celem konkursu jest wzmocnienie potencjału eksportowego przedsiębiorców z sektora MŚP na rynkach międzynarodowych. Wnioski można składać do 30 listopada 2023 r.

Do 19 grudnia br. można ubiegać się o dotację w pierwszym etapie konkursu „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW). Dzięki realizacji programu, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Polski Wschodniej otrzymają wsparcie szkoleniowo – doradcze w opracowaniu modelu biznesowego GOZ-transformacji w swoich firmach.

Przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, działający na rzecz rozwoju innowacyjności przedsiębiorstw i gospodarki, będą mogli zapoznać się zasadami naboru i oceny wniosków w trwającym naborze do działania „Laboratorium Innowatora”, realizowanym w ramach programu FENG. Trwa rejestracja na webinarium zaplanowane na 28 listopada br.
Radom i Łódź Prowadzimy zapisy na przedostatnie już spotkanie regionalne pt.: “Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”. Spotkanie będzie idealną okazją do poznania programów realizowanych przez PARP w ramach Funduszy Europejskich 2021-2027, a także przeprowadzenia indywidualnych rozmów z ekspertami PARP.

Siedlce (pierwszy raz w zestawieniu) Wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych tematyką restrukturyzacji, upadłości oraz wsparcia dla firm w kryzysie zapraszamy na konferencję, podczas której podsumujemy dotychczasową pomoc dla polskich przedsiębiorstw wynikającą z Dyrektywy Drugiej Szansy oraz zaprezentujemy plany kontynuacji wsparcia w ramach nowej perspektywy finansowej UE. Wydarzenie odbędzie się w 7 grudnia 2023 r. Siedlcach. Trwa rejestracja.

W bezpłatnej bazie ofert „Partnering Opportunities”, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network, pojawiła się nowa oferta współpracy międzynarodowej. Włoski startup opracowuje platformę do zdalnego wspierania treningów i poszukuje rozwiązań z zakresu analizy ruchu i rozpoznawania obrazu opartych na sztucznej inteligencji.
Webinar Strategie importu produktów halal dla rynku ZEA

Warszawa Przekonaj się podczas warsztatów Microsoft, na których pokażą jak wygląda AI i chmura, w wydaniu ERP od Microsoft.

Kraków- Czas ucieka, a z nim ostatnie chwile na dołączenie do AHAthonu- rozwiązań dla życia seniorów Termin zgłoszeń: Ostatni dzień na zapisy to 26 listopada 2023 roku. Nie przegap szansy, dołącz do naszej społeczności twórców zmiany

Webinar organizowany przez PPNT Poznań INNO-MOB: Jak pomóc przedsiębiorstwom sektora transportu w dostosowaniu się do wymogów ESG?” to interaktywny webinar dotyczący wymagań jakie ESG stawia przed firmami. Celem jest wypracowanie pomysłów na usługę wsparcia przedsiębiorstw.

Zaloguj się aby komentować

Hejto dzień dobry w czwartk #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

NCBR-Nevada Acceleration Program (NCBR-NAP) jest pierwszym ogólnopolskim działaniem akceleracyjnym, realizowanym na podstawie Memorandum o Współpracy pomiędzy Polską a stanem Nevada, adresowanym do firm z całej Polski. Dzięki wspólnej inicjatywie z ekosystemem wsparcia start-upów w Nevadzie, NCBR już po raz trzeci daje możliwość dostosowania swoich pomysłów biznesowych do wymagań tego rynku, a co za tym idzie, otwarcia działalności za oceanem i pozyskania nowych funduszy na rozwój działalności biznesowej na terenie USA.
Webinar- Branża spożywcza w Chile – szanse i perspektywy dla polskich firm

Webinar- Strategie importu produktów halal dla rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Webinar- Rozwiń swój biznes w Szwecji: inwestycje budowlane i technologiczne w Business Region Göteborg
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie przedsiębiorstwa do udziału w targach budowlanych Big 5 Global 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-7 grudnia 2023 r. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców branży rolniczo-sadowniczej do udziału w 9. edycji Fruit Business Conference 2023. Wydarzenie odbędzie się w Kiszyniowie w dniach 7-8 grudnia 2023 r.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Luksemburgu i Luxemburg-Poland Chamber of Commerce zapraszają przedsiębiorców do udziału w misji gospodarczej „Polish Apple Christmas Fest” do Luksemburga odbywającej się w dniu 13 grudnia 2023 r. Wydarzenie kierowane jest do firm z sektora spożywczego, przemysłowego oraz kosmetycznego specjalizującego się w produkcji wyrobów opartych na jabłkach.

Taiwan Trade Center (znam i działają dosyć dobrze), Warsaw – polskie przedstawicielstwo Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszają do udziału w Tajwańskiej Misji Handlowej – bezpłatnych spotkaniach B2B z 25 tajwańskimi dostawcami reprezentującymi konkurencyjne sektory tamtejszej gospodarki.
Jeszcze tylko do końca miesiąca przedstawiciele sektora rowerowego mogą zgłaszać swoje firmy do katalogu promującego polskie marki w Beneluksie.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w Forum Green and Modern Smartcity Technologies in Urban Development. Wydarzenie odbędzie się 17 listopada w Tbilisi (Gruzja) w Pullman Tbilisi Axis Towers.

Spotkanie online- Ekspansja zagraniczna pod lupą – współpraca z partnerami z krajów trzecich (spoza UE)
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), wspólnie z Industrial and Technology Research Institute (ITRI) oraz Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) zaprasza na Tajwańsko-Polskie Forum dla firm sektora medycznego 2023, organizowane w dniach 22-23 listopada 2023 r.

Nowy kurs Akademii PARP: „Polityka cenowa przedsiębiorstwa”. Ogólnie w ostatnich tygodniach dochodziły też inne kursy

Kraków- Jak skutecznie wykorzystać dobrodziejstwa starzejącego się społeczeństwa, zwłaszcza w kontekście regionów miejskich? Czas na kreatywną eksplozję myśli! Na tegorocznym AHAthonie stawiamy przed Wami wyzwanie, które może zmienić oblicze naszych społeczności.

znowu Kraków- Szukasz nowego materiału lub chcesz ulepszyć obecny? W swoim przedsiębiorstwie wykorzystujesz metalowe elementy, odlewy, konstrukcje prototypowe? To spotkanie dla Ciebie i inżynierów od Ciebie z firmy
Warszawa, technologie kosmiczne-Wprowadź swoją firmę w erę kosmicznych innowacji na SPACE.CONNECT: ESA Technology Transfer, 7 grudnia w Warszawie!

Planujesz nowe inwestycje w swojej fabryce? A może zastanawiasz się nad rozbudową hali produkcyjnej? Jeśli tak, to koniecznie dołącz do naszej jednodniowej konferencji online poświęconej Building Information Modeling (BIM) dla przemysłu

Gdynia 21.11.23- Weźcie udział w warsztatach Customer Journey Map, które pomogą Wam poprawić jakość obsługi klienta na poszczególnych etapach interakcji z Waszą marką oraz wskażą drogę do optymalizacji procesów sprzedaży.

Wielkopolska, Konin warsztaty 6.12.2023 Design Thinking: odkrywanie potrzeb i testowanie rozwiązań.

Zaloguj się aby komentować

Hejto czwartek dziś dłuższy wpis niż tydzień temu po wolnym #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

Teraz newsletter w szybkiej formie na kanałach Whatshup (nowa opcja w komunikatorze Whatsup) https://whatsapp.com/channel/0029Va9OLw3Lo4hZxoQvwB0s

Można już się rejestrować na webinarium dotyczące zasad naboru i kryteriów oceny wniosków o dofinansowanie w ramach trwającego konkursu „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP-etap I”, w ramach programu FEPW, które odbędzie się 21 listopada. Na spotkanie online zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców z sektora MŚP, prowadzących działalność gospodarczą w Polsce Wschodniej, obejmującej województwa: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie oraz mazowieckie z wyłączeniem regionu warszawskiego.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy PARP, wspólnie z Industrial and Technology Research Institute (ITRI) oraz Taiwan External Trade Development Council (TAITRA), zaprasza na Tajwańsko-Polskie Forum dla firm sektora medycznego 2023, organizowane w dniach 22-23 listopada 2023 r. w formule online. Program Forum obejmie zarówno webinarium z udziałem przedstawicieli przedsiębiorstw i instytucji otoczenia biznesu z Polski i Tajwanu, jak i dwustronne spotkania biznesowe. Rejestracja potrwa do 20 listopada.

W dniach 12-15 marca 2024 r. odbędzie się kolejna edycja misji adresowana do MŚP i klastrów z branży IT zainteresowanych rynkiem japońskim. Organizatorem przedsięwzięcia jest EU-Japan Centre for Industrial Cooperation (EUJCIC), członek Enterprise Europe Network. Program misji obejmie m. in. udział w spotkaniach b2b oraz we wspólnym stoisku na targach Smart Manufacturing Summit. Termin rejestracji mija 24 listopada br.

EIT New European Bauhaus (NEB) Community ogłasza nowy nabór do swojego pionierskiego programu Catalyze. Poszukiwane są start-upy, które w innowacjach społecznych widzą klucz do wprowadzenia zmian systemowych i nowych sposobów wspólnego życia.

Zapraszamy przedsiębiorców związanych z branżą spożywczą do udziału w międzynarodowych spotkaniach b2b Amsterdam Free From Food 2023, które odbędą się w Amsterdamie w dniach 21-22 listopada 2023 r. podczas targów Free From Functional & Health Ingredients. Rejestracja udziału potrwa do 22 listopada.

Moja księgowa uważa, że to nie wejdzie, ale nie wiadomo- Chcesz zrozumieć, jak działa Krajowy system faktur? Jesteś odpowiedzialny za wdrożenie KSeF w Twoje firmie? Zapraszamy do obejrzenia nagrania webinarium na temat Krajowego Systemu e-Faktur, które zostało zorganizowane przez Centrum Rozwoju MŚ

Trwa cykl spotkań dla przedsiębiorców (najbliższe np. Szczecin i Radom), podczas których PARP opowiada o nowych programach finansowanych z Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 realizowanych przez PARP. Każde spotkanie to możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami PARP, PIFE, EEN.

Wiedeń/ online- spotkanie IT/ Automatyka Digitalisation in manufacturing 21 listopada

Dzień otwarty notariatu – 18 listopada 2023 (sobota) godz. 1000 darmowe porady prawne, za darmo
Sięgasz po europejskie środki na badania i rozwój bezpośrednio z Unii Europejskiej w ramach programu Horyzont Europa lub planujesz to zrobić? NCBR Zaprasza do Warszawy na wydarzenie matchmakingowe Horizon4Poland 2023, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada br. w Fabryce Norblina.

Za Darmo Kindle eBooks: C & C++: 5 in 1, PMP, Wok, Easy Recipes, Thanksgiving Jokes, Text Fails, No Grid Survival & More
NCBR Zaprasza na webinarium o europejskich grantach kaskadowych (FSTP) na innowacyjne rozwiązania.
Webinar- Rola Specjalnych Stref Ekonomicznych w RPA 14.11.23

EIT Manufacturing otworzył zaproszenie do składania wniosków w konkursie 2nd Call for Proposals 2024.
Finansowany z Horyzontu Europa projekt FIDAL uruchomił konkurs dla stron trzecich/ FSTP (Open Call #1) dotyczący zastosowań technologii 5G.

Olsztyn- PARP zaprasza przedsiębiorców z Polski Wschodniej do udziału w spotkaniu pt.: „Innowacyjna Polska Wschodnia. Rozwijaj się z funduszami europejskimi”, które organizujemy w Olsztynie 27 listopada br. Porozmawiamy o Funduszach Europejskich na lata 2021-2027, rozwoju startupów, a także o wdrażaniu w firmach rozwiązań opartych o gospodarkę obiegu zamkniętego. Trwa rejestracja

To jest ciekawe- pewnie będę, jeśli ktoś chce pogadać- PARP z Ministerstwem Rozwoju i Technologii zapraszamy do udziału w konferencji skierowanej do polskich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z poszczególnymi agencjami Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego – NATO. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Rejestracja potrwa do 16 listopada.

Czym różni się model kaskadowy od przyrostowego? Czy metodologia to to samo co metodyka? Co to jest Agile, Scrum i Kanban? Wielu osobom wydaje się, że świat projektów IT jest dostępny tylko dla specjalistów z branży. W najnowszym kursie online Akademii PARP udowadniamy, że nie zawsze musi tak być. Kurs polecamy osobom planującym zostać kierownikami projektów IT oraz wszystkim pozostałych chcącym zdobyć podstawową wiedzę na temat zarządzania projektami informatycznymi.

Cykl wideokonferencji dla przedsiębiorców #Idearozwojubiznesu. Tegoroczne spotkania będą dotyczyć nowych rozwiązań i regulacji prawnych prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Dowiesz się, jakie narzędzia sprzyjają rozwojowi transformacji, cyfryzacji, ekspansji zagranicznej, a także zielonej gospodarki w Twojej firmie. Najbliższe spotkania online już 13 i 15 listopada. Trwają zapisy.

Zaloguj się aby komentować

Hejto wolne i krótki wpis w tym tygodniu #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

W listopadzie rusza kolejna odsłona cyklu spotkań online PARP „Idea Rozwoju Twojego Biznesu”
Jeszcze do 15 listopada br., do godz. 16:00, przyjmujemy wnioski o dofinansowanie innowacyjnych projektów w konkursie „Ścieżka SMART”.

Nowy kurs Akademii PARP: „Gospodarka obiegu zamkniętego w MŚP”

W związku z atakami terrorystycznymi na terenie Izraela, Komisja Europejska podjęła decyzję o przesunięciu terminów składania wniosków w następujących konkursach HE:

  • ERC Starting 2024 – termin zostanie przedłużony z 24 października do 7 listopada br.
  • ERC Synergy 2024 – termin zostanie przedłużony z 8 listopada do 15 listopada br.
  • EIC Accelerator step 2 – termin zostanie przedłużony z 19 października do 8 listopada br.

Aplikuj w konkursie IPCEI „Mikroelektronika/ Technologie komunikacyjne”, ogłoszonym przez NCBR w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Kraków- Dowiedz się o najnowszych trendach w robotyce, intralogistyce i wdrożeniach w polskich zakładach produkcyjnych. Przygotuj się na inspirujące prezentacje i możliwość nawiązania kontaktu z liderami przemysłu

Gdańsk- konferencja biotechnologii BioTech Daily7 grudnia 2023 r. Gdański Park Naukowo-Technologiczny

To jest ciekawe-Pojawiła się propozycja dla osób, które chcą rozwinąć swój startup w jednym z krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Wystartowała inicjatywa CEE Startup Challenge, która daje szansę na nowe możliwości rozwoju oraz pozyskanie środków i wsparcia od najlepszych funduszy VC, m.in Next Road Ventures, EIT Inno Energy, Uniqua Ventures, Molten, 500 VC, Flashpoint VC, 212, OTB i Warsaw Equity Group.

Zaloguj się aby komentować

Hejto #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

Rusza nabór do konkursu „Laboratorium Innowatora” z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). Celem działania jest wsparcie programów mentoringowych pozwalających zweryfikować założenia biznesowe pomysłodawców. O dofinansowanie mogą ubiegać się podmioty działające na rzecz innowacyjności. Wnioski będziemy przyjmować do 19 grudnia 2023 r.

PARP wraca z cyklem wideokonferencji dla przedsiębiorców #idearozwojubiznesu. Tegoroczne spotkania będą dotyczyć nowych rozwiązań i regulacji prawnych prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Dowiesz się, jakie narzędzia sprzyjają rozwojowi transformacji, cyfryzacji, ekspansji zagranicznej, a także zielonej gospodarki w Twojej firmie. Pierwsze webinarium już 6 listopada. Zachęcamy do zapisów.

Lublin- Trwa cykl spotkań dla przedsiębiorców, podczas których opowiadamy o nowych programach finansowanych z Funduszy Europejskich na lata 2021-2027 realizowanych przez PARP. Każde spotkanie to możliwość indywidualnych rozmów z ekspertami PARP, PIFE, EEN. Zachęcamy do udziału w najbliższym spotkaniu regionalnym, które odbędzie się w Lublinie 8 listopada. Trwają zapisy.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w polskim stoisku i w największych targach branży produkcyjnej w Meksyku - Expo Manufactura. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31 stycznia - 2 lutego 2024 roku w Monterrey (stan Nuevo León).

Czy wiesz, że prawo do naprawy produktów nabiera kształtów? Zastanawiasz się, czy planowane zmiany przepisów wpłyną negatywnie na Twoją firmę? Chcesz poznać światowe trendy dotyczące prawa do naprawy? Zapraszamy do obejrzenia webinarium na temat regulacji „right to repair” zorganizowanego przez ośrodek Enterprise Europe Network.
16 października 2023 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) rozpoczyna nabór wniosków o dofinansowanie w zakresie działania 2.25 Promocja Marki Innowacyjnych MŚP realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). To kontynuacja znanego już przedsiębiorcom działania konkursowego Go to Brand realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców sektora budowlanego do współtworzenia stoiska PAIH na targach The Buildings Show 2023. Wydarzenie odbędzie się w Toronto w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2023 r.

Webinarium „Norweski sektor morskiej energetyki wiatrowej - prezentacja rynku i możliwości współpracy”
Kraków- KPT Zaprasza na konferencję naukowców, przedsiębiorców, startupy, inwestorów, urzędników i studentów zainteresowanych innowacjami społecznymi Life Science Open Science Collaboration and Innovation Summit for Health and Quality of Life, która tym razem odbędzie się w Krakowskim Parku Technologicznym.

Webinarium „Norweski sektor technologii wodorowych - prezentacja rynku i możliwości współpracy”

Zaloguj się aby komentować

Hejto #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

Kraków- spotkanie”Współpraca z Ukrainą – możliwości dla biznesu”, która odbędzie się 25 października 2023 r. w godz. 10.00-15.00 Krakowskim Parku Technologicznym, ul. Podole 60.

Kalendarz konkursów NCBR-Do 16 stycznia 2024 r. można składać wnioski projektowe w 17 otwartych konkursach z obszaru zrównoważonej energetyki, w ramach klastra 5 programu Horyzont Europa.

Brzesko/ małopolska spotkanie Inwestuj, rozwijaj i nie płać podatku w Strefie Inwestycji

Konkursy NCBR 2024 w klastrze 6 (żywność,biogospodarka, rolnictwo, zasoby naturalne) zostaną otwarte 17 października br., dlatego już teraz zapraszamy na webinarium informacyjne, które odbędzie się 23 października br., w godz. 10:00 – 13:00.

Finansowany z Horyzontu Europa projekt FIDAL uruchomił konkurs dla stron trzecich/ FSTP (Open Call #1) dotyczący zastosowań technologii 5G.

Kolejny konkurs dla stron trzecich/ FSTP (Open Call #1) uruchomiony został przez europejski projekt SERMAS. Konkurs dotyczy technologii XR Budżet konkursu to 370 tys. euro, a wnioski można składać tylko do 31 października br.
Finansowany w ramach Horyzontu Europa projekt FOODITY ogłosił zaproszenie do składania wniosków dla innowatorów opracowujących rozwiązania oparte na danych w sektorach żywności i żywienia

Jesteś zainteresowany nawiązaniem kontaktu z osobami i organizacjami, które podzielają Twoje cele projektowe? Weź udział w nadchodzących wydarzeniach brokerskich objętych dofinansowaniem NCBR

16 października 2023 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) rozpoczęła nabór wniosków o dofinansowanie w zakresie działania 2.25 Promocja Marki Innowacyjnych MŚP realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG). To kontynuacja znanego już przedsiębiorcom działania konkursowego Go to Brand realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).

Urugwaj uruchomił platformę internetową Match Your Business której głównym celem jest kojarzenie firm urugwajskich i zagranicznych oraz rozwój relacji gospodarczych.

Szukasz nowych rynków zbytu? Chcesz wiedzieć, gdzie Twoje towary lub usługi znajdą najszersze grono odbiorców? Odkrywaj nowe możliwości eksportowe, słuchając podcastów Trade On AIR.

Nowy kurs Akademii PARP: „MŚP 4.0 – wyzwania transformacji cyfrowej”

Ruszył nabór wniosków do konkursu „Promocja marki innowacyjnych MŚP” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki

Webinar- Opakowania i odpady – nowe wymogi dla przedsiębiorców

Kielce- kolejne spotkanie z cyklu „Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”.
Gdynia- Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku zaprasza na drugą edycję Międzynarodowej Konferencji “Biznes. Algorytm. Prawo.” poświęconej sztucznej inteligencji i cyberbezpieczeństwu. Konferencja odbędzie się w dniach 16 – 17 listopada 2023 roku w Gdyni.

Gdańsk- Wykład w GPNT: „Wizja przyszłości” – poznaj sekrety skutecznego systemu wizyjnego

Wrocław- WPT zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Wrocławskie innowacje”. Odbędzie się już 24 października o 11:00. Naszym gościem będzie Małgorzata Latuszek, Prezes zarządu, współzałożyciel, Taxxo / Columb Technologies S.A

Bezpłatny webinar: Jak badania rynku pomagają w rozwoju biznesu? poniedziałek 23 października godzina 17 00
Okrupnik

@Biznespigula Zgłaszam pomysł na kolejne spotkanie: LPG i Europalety - przyszłość biznesu w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Hejto #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TThttps://twitter.com/Biznespigula.Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawęhttps://buycoffee.to/biznespigulkalub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy)https://biznespigula.pl/

W ramach projektu Mój biznes za granicą PAIH zaprasza przedstawicieli MŚP do udziału w Akademii Biznesu, która przeprowadzona będzie w dniach 16-20 października 2023 r. w Warszawie przy ul. Bagatela 12. Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy i narzędzi niezbędnych na różnych etapach ekspansji zagranicznej.

Kraków- Digital Dragons Academy Na pierwszych zajęciach spotykamy się wyłącznie stacjonarnie w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego (ul. Podole 60, Kraków) już 14 października 2023 (sobota) o godzinie 11.00, a porozmawiamy o kwestiach prawnych związanych z profesjonalnym tworzeniem gier. Koszt udziału – 39,99 PLN.

Polskie startupy odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości gospodarczej kraju. Jednak problem braku dostępu do kapitału inwestycyjnego oraz dynamiczne zmiany na rynku stanowią poważne wyzwania dla ich wzrostu. Santander Bank Polska chce wspierać rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw i to dla nich realizuje w Polsce po raz pierwszy konkurs dla startupów i scaleupów „Santander X Award Poland Startup 2023”. Chcesz pokazać światu swój biznes? Wejdź na stronę konkursu i zgłoś się do 14 października br.

Wielkopolska W ramach projektu „LIFE AFTER COAL PL”, zapraszamy przedsiębiorców z Wielkopolski Wschodniej na bezpłatne szkolenie nt. „Innowacyjnych modeli biznesowych”

Ruszył nabór wniosków do konkursu „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP” w ramach Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej. Wnioski można składać od 10 października do 19 grudnia 2023 r.

Najnowszy kurs Akademii PARP online z certyfikatem: „Zrównoważony rozwój w MŚP”. Sprawdźcie też inne kursy- finanse, prowadzenie firmy, marketing.

Gdynia- Nocne drukowanie w PPNT Gdynia | Pracownia Druku 3D

Od 10 października PARP przyjmuje wnioski do pierwszego etapu konkursu „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW). Dzięki realizacji programu, mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Polski Wschodniej otrzymają wsparcie szkoleniowo – doradcze w opracowaniu modelu biznesowego GOZ-transformacji.

Starachowice- Ministerstwo Rozwoju i Technologii we wspólpracy z Agencją Rozwoju Regionalnego w Starachowicach zaprasza na szkolenie dotyczące warunków i możliwości nawiązania współpracy z armią amerykańską stacjonującą w Polsce i dostarczania jej towarów i usług. Szkolenie odbędzie się 11 października o godz. 10 00 w auli głównej w siedzibie ARR pod adresem Ul. Mickiewicza 1A, 27-200 Starachowice.

Darmowy ebook Microsoft Excel 365 Bible

Rzeszów- Chcesz wzmocnić swoją markę osobistą na LinkedIn, wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji i automatyzacji? Jeśli tak, to mamy coś właśnie dla Ciebie

Tylko do końca października polskie startupy w dowolnej fazie wzrostu mogą zgłosić swoją kandydaturę do Aulerów, najpopularniejszej nagrody społeczności startupowej. Zwycięzców wyłoni jury, w którego skład wchodzą najwyższej klasy eksperci: inwestorzy, founderzy oraz przedstawiciele mediów technologicznych.

23 października br. zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o dotację w programie „Automatyzacja i robotyzacja w MŚP” do udziału w webinarium przybliżającym zasady naboru i oceny wniosków. Konkurs jest realizowany z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW) i ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia dla MŚP w procesie transformacji w kierunku Przemysłu 4.0.

Dyrektywa SUP dotyczy Twojej firmy? Nie wiesz, jak przygotować się do wdrożenia systemu kaucyjnego? Zapraszamy na bezpłatne webinarium Centrum Rozwoju MŚP, w trakcie, którego ekspert przybliży najnowsze kwestie związane z opakowaniami i odpadami w małej firmie.

W bezpłatnej bazie ofert „Partnering Opportunities”, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network, pojawiła się nowa oferta współpracy międzynarodowej. Firma z Austrii specjalizująca się w przekształcaniu transporterów w samochody kempingowe poszukuje partnera w dziedzinie obróbki metali w zakresie aluminium do produkcji elementów pojazdów.

Zaloguj się aby komentować

Hejto #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy) https://biznespigula.pl/

Jesteś przedsiębiorcą z branży sprzętu medycznego? Chciałbyś rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych? Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach.

NASA Space Apps Challenge Stalowa Wola 2023 – kosmiczny hackathon w Polsce

„Wsparcie firm w okresowych trudnościach” to nowy konkurs w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego.

Dla firm, samorządów, szkół, uczelni, startupów, naukowców- Sprawdź dotacje i wsparcie UE dla siebie dostępne w październiku.

Olkusz -firmy z Małopolski- Spotkanie KPT Kraków i PARP dla przedsiębiorców

Nowe oferty w europejskiej bazie Euro Enterprise Network- współpraca, klienci dostawcy z UE i spoza
Gdynia konferencja UX – SPEAK IN_UX. Dołączcie do nas 24-25 października i zapiszcie się na warsztaty UX, które odmienią Wasze podejście do projektowania

Gdynia – śniadanie w Parku Technologicznym Oprócz śniadania przy kawie i inspirujących rozmów networkingowych proponujemy Wam formułę pitch day – krótkich 30 sek. – 1 min wystąpień dotyczących realizowanych przez Was projektów. Chcecie pochwalić się firmowym osiągnięciem? Poszukujecie partnerów do realizacji swojego
przedsięwzięcia? Dajcie nam znać! To doskonała okazja do przyciągnięcia uwagi klientów, partnerów lub inwestorów.
PARP ogłosił nabór do „Wsparcia firm w okresowych trudnościach”, finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS), w którym na pomoc szkoleniowo-doradczą będą mogli liczyć przedsiębiorcy zmagający się z problemami, takimi jak kryzys gospodarczy w regionie, spadek popytu na oferowane przez firmę usługi lub produkty, utrata wykwalifikowanych pracowników lub choroba. Projekty będzie można składać od 2 do 17 listopada br.

23 października br. PARP zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem o dotację w programie „Automatyzacja i robotyzacja w MŚP” do udziału w webinarium przybliżającym zasady naboru i oceny wniosków. Konkurs jest realizowany z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW) i ma na celu zapewnienie kompleksowego wsparcia dla MŚP w procesie transformacji w kierunku Przemysłu 4.0. Na przedsiębiorców czeka 100 mln zł. Nabór i webinarium skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą w Polsce Wschodniej.

Poszukujesz ekologicznej technologii lub partnera do realizacji innowacyjnego projektu w sektorze budowlanym? Nawiąż współpracę z norweskimi podmiotami poprzez udział w seminarium i spotkaniach typu business mixer, które odbędą się 19 października w Lillestrøm w Norwegii (w godzinach 1030) podczas Bygg Reis Deg 2023 – największych targów budowlanych na rynku skandynawskim. Rejestracja trwa do 13 października.
Kielce- Spotkanie PARP Fundusze UE 25 października

Przedsiębiorco, skorzystaj z szansy na realizację zaawansowanych projektów badawczo-rozwojowych, stanowiących przedmiot wspólnego europejskiego zainteresowania**!**

Aplikuj w konkursie IPCEI „Mikroelektronika/ Technologie komunikacyjne”, ogłoszonym przez NCBR w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Do 31 października br. można składać wnioski o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych w drugiej edycji konkursu Hydrostrateg. Konkurs na innowacje dla gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej.

Zaloguj się aby komentować

Hejto #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy) https://biznespigula.pl/

Kto chce się ze mną spotkać będę na PAIH Business Forum 2023 na PGE Narodowy 4 pażdziernika- największe wydarzenie biznesowe w roku

Województwo Łódzkie zaprasza przedsiębiorstwa sektora MŚP z branży spożywczej prowadzące działalność gospodarczą w regionie do udziału w międzynarodowych targach żywności Indagra Food, które odbędą się w dn. 25-29 października 2023 r. w Bukareszcie.

Jesteś przedsiębiorcą z branży sprzętu medycznego? Chciałbyś rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych? Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach.

Rozwiń Karierę z Google Cloud-otrzymaj bezpłatny, 30-dniowy dostęp do platformy Google Cloud Skills Boost, rozwijaj się i zdobywaj nagrody

W ramach projektu Connect & ScaleUp Circular wspierającego kulturę innowacji w oparciu o zasady gospodarki obiegu zamkniętego, PARP zaprasza na kolejne interaktywne warsztaty w różnych miastach w Polsce.

Myślisz o założeniu własnego startupu lub już taki prowadzisz? Poznaj sposoby, które pomogą Ci osiągnać sukces i zbudować trwałe przedsiębiorstwo m.in pozyczki od BGK a także nowe fundusze UE

Technologie kosmiczne- Druga edycja konkursu ESA Technology Transfer rozpoczęta. Tegoroczna pula nagród to 160.000 PLN.
System E-faktur- Jesteś odpowiedzialny za wdrożenie KSeF, w Twoje firmie? Szukasz bezpłatnego webinarium o e-fakturach? Chcesz zrozumieć, jak działa KSeF? Zapraszamy na webinarium Centrum Rozwoju MŚP, w trakcie którego nasz ekspert wyjaśni najważniejsze kwestie związane z wdrożeniem Krajowego Systemu e-Faktur w małej firmie.

Podkarpackie- 2 października PARP zaprasza przedsiębiorców na kolejne spotkanie informacyjne na temat możliwości pozyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich na lata 2021-2027, w ramach takich programów jak Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG), Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej (FEPW) czy Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS). Spotkanie będzie także okazją do indywidualnych konsultacji z ekspertami PARP, NCBiR oraz BGK – zachęcamy do zapisów.

Chem-Match: Corporates meet Startups 2023 “Green & Digital”, które odbędzie się w dniach 26-27 października we Frankfurcie nad Menem oraz online. Wydarzenie adresowane jest do startupów, innowacyjnych MŚP i dużych firm działających w obszarze chemii, biotechnologii, bioelektroniki, technologii środowiskowych i zrównoważonego rozwoju, a także innowacji cyfrowych. Rejestracja trwa do 27 października.

W bezpłatnej bazie ofert „Partnering Opportunities”, prowadzonej przez sieć Enterprise Europe Network, pojawiła się nowa oferta współpracy międzynarodowej. Holenderskie przedsiębiorstwo projektowe z branży wyposażenia wnętrz poszukuje podwykonawcy specjalizującego się w wyrobach ze stali. Także inne nowe oferty.

Nowy kurs Akademii PARP: „Prosta spółka akcyjna”
9ddbaa2a-9005-48aa-9442-0d76390a0f46

Zaloguj się aby komentować

Hejto #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Już po wakacjach więc w stałej formie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy) https://biznespigula.pl/

Aplikuj w konkursie IPCEI „Mikroelektronika/ Technologie komunikacyjne”, ogłoszonym przez NCBR w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu serdecznie zaprasza polskich przedsiębiorców z sektora budowlanego do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH podczas targów Batiwest w Oranie w Algierii w dniach 8-12.10.2023.

Jesteś przedsiębiorcą z branży sprzętu medycznego? Chciałbyś rozpocząć lub wzmocnić swoją obecność na rynkach zagranicznych? Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach zaprasza na American Day 2023: Think big!. To już szósta odsłona cyklicznego wydarzenia, które odbędzie się 5 października w Katowicach.

Interesującą propozycją jest konkurs na międzynarodowe projekty badawcze i innowacyjne o tematyce​ ,,AQUATIC ECOSYSTEM SERVICES”.

Międzynarodowy konkurs odbywa się w ramach europejskiego współfinansowanego partnerstwa Water4All. Będzie wspierać projekty badawcze i innowacyjne mające na celu poprawę bezpieczeństwa wodnego w perspektywie długoterminowej.

Odkryjcie przyszłość technologii wodorowych i dołączcie do jednego z najważniejszych wydarzeń w branży. “Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies – Innowacje dla Zrównoważonej Przyszłości” to niezwykła okazja, aby poznać najnowsze trendy i osiągnięcia w dziedzinie technologii, które kształtują naszą przyszłość energetyczną
PARP szuka pracownika w Departamencie Finansowo-Księgowym.

Przemyśl- 27 września br. w Przemyślu doświadczeni praktycy z PARP, NCBR oraz BGK opowiedzą o nowych programach realizowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027, przybliżając warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach.

Kraków- 3 października br. odbędzie się VIII Małopolskie Forum Finansowe. Stara Zajezdnia w Krakowie jak co roku stanie się miejscem ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń z zakresu rozwoju biznesu.
Kielce-Forum zostanie poświęcone między innymi sprawom energii – oszczędności, alternatywnym źródłom, ale też ciekawym, innowacyjnym pomysłom, które w najbliższym czasie mogą zmienić nasze życie. Udział Regionalnym Forum Ekonomicznym jest bezpłatny, zarejestruj się już dziś – szczegóły poniżej.

Sieć Enterprise Europe Network, organizuje wirtualne spotkania b2b Innovation Village 2023. Wydarzenie skupi się na zrównoważonych i inteligentnych technologiach i rozwiązaniach umożliwiających osiągnięcie „bliźniaczej transformacji” w kierunku zielonej i cyfrowej gospodarki.

Zapraszamy firmy z branży energetycznej i środowiskowej do udziału w spotkaniach kooperacyjnych Green Days organizaowanych w ramach targów Pollutec 2023. Podczas targów prezentowane będą rozwiązania pozwalające uporać się z problemami zarządzania energią, zanieczyszczeń i zmian klimatycznych.

Bezpłatne szkolenie online organizowane przez Komisję Europejską pt. „Access2Markets Seminar”.
Spotkania Zielonego Klastra do wyboru wizyty m.in. w Szwecji czy Estonii

Dołączcie do 6. edycji CASSINI Hackathon i odkryjcie, jak dane kosmiczne mogą zmienić nasz świat.
Nowy kurs online PARP z certyfikatem- Compliance w MŚP

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłasza konkurs „Promocja marki innowacyjnych MŚP” z programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki. Działanie ma na celu wzmocnienie potencjału eksportowego przedsiębiorców MŚP na rynkach międzynarodowych. Środki przeznaczone na dofinansowanie projektów w naborze to 155 mln zł. Wnioski będą przyjmowane od 16 października do 30 listopada 2023 r.

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej skierowanej do branży przemysłowej, w tym do firm specjalizujących się lub poszukujących rozwiązań m. in. z dziedziny automatyki, obróbki materiałów czy rozwiązań IT dla przemysłu. Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-13 października 2023 r. na targach MSV w Brnie. Trwa rejestracja.

Polish Challenge Fund to inicjatywa polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i UNDP Istanbul Regional Hub, wspierająca zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i polskiego know-how dla wyzwań rozwojowych wśród społeczności lokalnych w wybranych krajach partnerskich Polskiej pomocy. W szóstej edycji Polish Challenge Fund projekty będą realizowane na rzecz Gruzji, Macedonii Północnej oraz Mołdawii. Nabór wniosków trwa do 17 października.

Zapraszamy firmy do udziału w 18 sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch) – trzeciej w tym roku, która odbędzie się w środę, 22 listopada 2023 r. o godzinie 14:00. ePitch organizowany jest przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity i jest otwarty dla wszystkich sektorów gospodarki. Na zgłoszenia czekamy do 9 października.

Zaloguj się aby komentować

Hejto dziś wyjatkowo wcześniej, #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Już po wakacjach więc w stałej formie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy) https://biznespigula.pl/

Krajowa Izba Gospodarcza i Ambasada RP w Rijadzie zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Królestwa Arabii Saudyjskiej w dniach 23-26 października 2023 r.

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców do udziału w cyklu wydarzeń pod nazwą „Biznes Mikser”. Udział w „Biznes Mikserze” to idealna okazja do promowania oferty swojej firmy, wymiany kontaktów i wiedzy oraz rozpoczęcia nowych inicjatyw biznesowych.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców sektora budowlanego do współtworzenia stoiska PAIH na targach Build Expo Greece 2023. Wydarzenie odbędzie się w Atenach w dniach 19-22 października 2023 roku.

Mielec- otwarte spotkanie poświęcone wprowadzaniu rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0. Spotkanie dla małych, średnich, jak i większych przedsiębiorstw z branży produkcyjnej. Przyjdź i posłuchaj praktyków, którzy podzielą się nie tylko sukcesami, ale także wyzwaniami związanymi z implementacją innowacji, automatyzacji czy robotyzacji. 
Gdańsk- Weź udział w wydarzeniu ” Technologi zeroemisyjne w gospodarce morskiej” oraz spotkaniach biznesowych z norweskimi firmami podczas trwania największych targów morskich w Europie Środkowej i Wschodniej Baltexpo

Konkurs DUT Call 2023 którego celem jest wspieranie ponadnarodowych projektów badawczych i/lub innowacyjnych dotyczących wyzwań z jakimi mierzą się miasta, aby przejść na bardziej zrównoważoną gospodarkę i funkcjonowanie. Tematyka konkursu podzielona jest na trzy ścieżki tematyczne: Positive Energy Districts (PED), 15-minutes City Pathway (15mC), Circular Urban Economies (CUE).

Od 10 października br. będzie można składać wnioski do pierwszego etapu działania „Gospodarka o obiegu zamkniętym w MŚP”, realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej. Celem programu jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Polski Wschodniej w realizacji kompleksowych projektów na rzecz wdrożenia modelu biznesowego GOZ-transformacji. Nabór potrwa do 19 grudnia 2023 r.

Webinar- W ramach cyklu „Doing Business in…” organizowanego przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju jedna z największych afrykańskich gospodarek, ale jak mówią eksperci to złoto dla wytrwałych. Kraj bogaty w zasoby naturalne – 6. światowy eksporter gazu i 14. ropy, co długofalowo zapewnia stabilne i rosnące dochody. Mowa o Algierii.

Interesuje Cię temat mobilności w zatrudnieniu? Szukasz informacji o legalizacji pracy poza Polską? Zapraszamy na webinarium zorganizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy PARP, w trakcie którego otrzymasz praktyczną wiedzę z zakresu międzynarodowego zatrudniania w UE i EOG.

Koniec września w Oslo tradycyjnie związany jest z jedną z najważniejszych imprez biznesowo-technologicznych w Norwegii i Europie Północnej – Oslo Innovation Week. Podczas tegorocznej edycji, 27 września o godz. 16:00, PARP wraz z Innovation Norway organizują popołudniowe wydarzenie pn. „The Tipping Point is here!” Udział bezpłatny, trwa rejestracja.

Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii informuje o kolejnym bezpłatnym szkoleniu online organizowanym przez Komisję Europejską pt. „Access2Markets Seminar”.

Zaloguj się aby komentować

Hejto, #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Już po wakacjach więc w stałej formie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy) https://biznespigula.pl/

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Gdańsku oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają firmy z sektora MŚP do uczestnictwa w webinarze pt. „Dotacje na internacjonalizacje”, na którym przedstawimy główne założenia planowanego naboru wniosków 2.priorytet FENG Środowisko sprzyjające innowacjom, Działanie 2.25 Promocja marki innowacyjnych MŚP w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG).

Gdańsk-Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu regionalnym pt.: „Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców”, które odbędzie się w Gdańsku. 

woj, zachodniopomorskie- Jeśli szukasz nowego rynku dla swoich usług i wyrobów ten webinar jest dla Ciebie! Warto już dziś dowiedzieć się jak wygląda rynek Bałkanów Zachodnich i jakie są jego potrzeby.
Webinar Paih 11 września Urugwaj: inwestycje, handel i perspektywy biznesowe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców z sektora technologicznego do współtworzenia Polskiego Stoiska Narodowego PAIH podczas 43. edycji targów Gitex Global w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie) w dniach 16-20 października 2023 r.

duże wydarzenie -PAIH Forum Biznesu to wydarzenie organizowane dla sektora MŚP i jego partnerów - przedstawicieli regionów oraz instytucji rozwoju. To przestrzeń dla przedsiębiorców, którzy chcą się rozwijać, szukają nowych rozwiązań i pomysłów. Szczególnie dla tych, którzy planują lub już rozpoczęli ekspansję na zagraniczne rynki. PAIH Forum Biznesu to niepowtarzalna okazja do osobistego spotkania z ekspertami z ponad 70 rynków zagranicznych, otrzymania praktycznej wiedzy i kontaktów biznesowych

Webinar PAIH 20 września Panama: brama do ekspansji na rynki Ameryki Centralnej i Karaibów
Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Miasto Rzeszów zapraszają polskie firmy do współtworzenia polskiego stoiska narodowego na jednym z największych na świecie i wpływowych wydarzeń poświęconych innowacjom w miastach - Smart City Expo World Congress 2023. Wystawa odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2023 r. w Barcelonie.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskich przedsiębiorców sektora budowlanego do współtworzenia stoiska PAIH na targach Build Expo Greece 2023. Wydarzenie odbędzie się w Atenach w dniach 19-22 października 2023 roku.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza producentów jachtów i łodzi oraz wyposażenia marin do udziału w targach Biograd. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 października 2023 r. w Biograd na Moru, w Chorwacji.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na najważniejszych targach branży spożywczej w Izraelu - ISRAFOOD 2023, które odbędą się w dniach 28-30 listopada 2023 r. w Tel Awiwie.
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do współtworzenia stoiska narodowego na wydarzeniu technologicznym SLUSH 2023, które odbędzie się w Helsinkach w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2023 r.

Małopolskie- bezpłatny webinar Najgorętsze tematy podatkowo-prawne 2023 

Targi branży żywieniowej, również online Amsterdam

Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza do składania wniosków na kolejną misję dla firm i klastrów z sektora nowoczesnych technologii cyfrowych, która towarzyszyć będzie wydarzeniu pn. „Smart Manufacturing Summit 2024”
Olsztyn- 14 września odbędzie się finał V edycji cyklu Connect & Scale Up „Bezpieczny biznes, odporna administracja: inwestycje i dobre praktyki w obszarze cyberbezpieczeństwa!”.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu które odbędzie się 27 września 2023 r. o godz. 15:30 w Pakkhuset – ścisłym centrum norweskiej stolicy podczas trwania konferencji Oslo innovation week, również online

Wielkopolska/ Konin Szkolenie pn.” Baza danych o odpadach – co każdy przedsiębiorca wiedzieć powinien?”
Erasmus dla młodych przedsiębiorców i chcących załozyć firmę 1-3 miesięczne praktyki zagraniczne u praktyków branży. W Polsce instytucją się tym zajmującą jest PPNT Poznań

Webinar z cyklu „Wrocławskie innowacje”. Najbliższe spotkanie online odbędzie się już 19 września o 11:00. Naszymi gośćmi będą Marcin Rojek i Mariusz Kolanko z firmy byteLAKE, specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji dla przemysłu produkcyjnego, samochodowego, papierniczego, chemicznego, energetycznego oraz dla branży restauracyjnej.
3bc8afd4-d8db-4453-83c4-ce604e305cd6

Zaloguj się aby komentować

Hejto, #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Przez lipiec i sierpień trochę krótsze info ale będzie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy) https://biznespigula.pl/

Dobry program NCBR- Drugia edycja Akademii Managera projektów Horyzontu Europa, która jest organizowana przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE w NCBR wspólnie z siecią Horyzontalnych Punktów Kontaktowych. Rejestrację uruchomimy 4 września, a pierwsze zajęcia odbędą się 20 września 2023.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z branży kosmetycznej do współtworzenia stoiska narodowego na targach Arena of Beauty 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 6-8 października 2023 r. w Sofii, w Bułgarii.

Wrocław- Polska Agencja Inwestycji i Handlu uruchomiła kolejne z zapowiadanych dwunastu Regionalnych Biur Handlowych. Wrocławski oddział PAIH otworzył członek zarządu Agencji Piotr Dytko wraz z dolnośląskimi samorządowcami. Biuro będzie wspierać firmy z Dolnego Śląska w międzynarodowych kontaktach biznesowych.
woj. łódzkie- Szkolenie w formie online e-commerce – eksport na rynki zagraniczne z wykorzystaniem międzynarodowych platform handlowych dla firm z województwa łódzkiego

III Polskie Forum Gospodarcze i Technologiczne, które odbędzie się w dniach 18-19 września w Bernie w Szwajcarii, zgromadzi szerokie spektrum przedstawicieli biznesu, nauki i technologii, a także interesariuszy instytucjonalnych z Polski i Szwajcarii**.**

Wydarzenie pn. „BUSINESS CREATION & INVESTMENT”, które odbędzie się online w dniu 6 września 2023 roku (15.00–17.00 CET). W trakcie wydarzenia poruszone zostaną trzy obszary tematyczne:Early Stage Funding in Europe, Pre-Seed Investing from the Perspective of a Fund Manager, Business Creation and VC Fund Opportunities from the eit community

Dla osób zajmujących się atomem- 13 września 2023 upływa termin składania wniosków na stypendia podoktoranckie MSCA (MSCA Postdoctoral Fellowships) w ramach programu Horyzont Europa. Przypominamy, że również naukowcy zajmujący się tematyką dotyczącą Euratomu, są uprawnieni do brania udziału w tym naborze.
Kraków- KPT wraz z Europejską Agencją Kosmiczną zaprasza na „Śniadanie z Klastrem LifeScience”, które zainauguruje nowy sezon kosmicznych spotkań. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak technologie kosmiczne mogą rewolucjonizować sektory tu na Ziemi? To pytanie będzie tematem naszego wyjątkowego spotkania. Przygotujcie się na podróż w głąb kosmicznych innowacji, które przenikają do branż biotechnologicznej, Health Care i nie tylko
Unijne dofinansowanie na rozwiązania likwidujące bariery i wspomagające osoby ze szczególnymi potrzebami. W ramach „Ścieżki SMART na rzecz dostępności” możesz otrzymać dofinansowanie m.in. na prowadzenie badań i wprowadzanie innowacji produktowych lub procesowych.

Wrocław- Masz pomysł na nowy produkt lub usługę? Prowadzisz prace B+R? Rozwijasz działalność gospodarczą i brakuje Ci zasobów? Planujesz założenie firmy? Nasz program jest dla Ciebie! W ramach WPT STARTUP HUB wspieramy rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw, będących na początku swojej drogi biznesowej. Możesz w ramach niego skorzystać z sieci specjalistycznych usług WPT, dostępnych na preferencyjnych warunkach cenowych w pierwszych 5 latach prowadzenia działalności gospodarczej.

Podkarpacie, Stalowa Wola i nie tylko- Już tej jesieni Stalowa Wola stanie się areną dla największego kosmicznego hackathonu w Polsce – NASA Space Apps Challenge. Wydarzenie odbędzie się w dniach 7-8 października na hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i będzie otwarte dla makerów, artystów, programistów, naukowców, projektantów, storytellerów, designerów, konstruktorów, technologów, innowatorów oraz wszystkich otwartych umysłów, które pragną stworzyć i rozwijać projekty w celu rozwiązania konkretnych wyzwań.

Rzeszów- Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. administracji w Dziale Zarządzania Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym AEROPOLIS.

Dla branży zdrowie/innoracje DIGIT-PRE. Celem projektu jest stworzenie trwałej europejskiej sieci wartości w kontekście transformacji cyfrowej w dziedzinie zdrowia i opieki, a także wsparcie firm w osiąganiu konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju. DIGIT-PRE skupia się na rewolucyjnych aplikacjach i urządzeniach, mających zastosowanie w profilaktyce, przewidywaniu oraz zdalnej opiece – a to wszystko w realiach świata po pandemii COVID-19.

Zainteresowane podmioty mogą wziąć udział w sesji matchmakingowej poświęconej budowie konsorcjum w ramach projektu.
6d5fd5da-5b73-47a9-843f-fbda85e338d9

Zaloguj się aby komentować

Hejto, #biznes#dotacje#startup Cześć, jak co czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Przez lipiec i sierpień trochę krótsze info ale będzie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy) https://biznespigula.pl/

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na International Technical Fair 2023, które odbędą się 14-17 września 2023 r. w Płowdiw, w Bułgarii.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do udziału w targach TechChill Milano 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-27 września 2023 r. w Mediolanie we Włoszech.

Międzynarodowe spotkania b2b Green Days dla firm i klastrów na targach Pollutec w Lyonie w dniach 10-13 października 2023. Spotkania przeznaczone są dla firm i klastrów z branży ochrony środowiska i transformacji energetycznej.

Gorlice- Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców pod hasłem „Inwestuj, rozwijaj i nie płać podatku w Polskiej Strefie Inwestycji”. Wydarzenie odbędzie się 5 września br. o godz. 10.30 w budynku „Sokoła”, przy ulicy W. Jagiełły 5 w Gorlicach.
Szukasz wiedzy jak prowadzić biznes, poradników zarządzania, danych na temat rynku? Darmowe raporty i publikacje PARP
Harmonogram spotkań PARP w różnych woewóztwach nt. funduszy UE

Dofinansowanie na projekty IPCEI (ang. Important Projects of Common European Interest), czyli stanowiące przedmiot wspólnego europejskiego zainteresowania.Projekty muszą wpisywać się w zakres tematyczny „IPCEI Microelectronics/Communication Technologies” oraz w co najmniej jedną Krajową Inteligentną Specjalizację. Powinny przewidywać te same zadania, zasoby i ten sam cel, co projekt IPCEI, który otrzymał pozytywną decyzję KE dopuszczającą udzielenie pomocy, a także obejmować działalność badawczą, rozwojową i innowacyjną oraz pierwsze zastosowanie w przemyśle.

To może być ciekawe-Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na webinar „Jak skutecznie rozpocząć działania na rynkach zagranicznych?”, organizowany w ramach cyklu spotkań biznesowych „Porozmawiajmy o zagranicznym biznesie”

Wyszukiwarka po NIPie spersonalizowanego wsparcia dla Twojej firmy

Mazowsze, to jest ciekawy program- To już ostatnia chwila, by po wakacjach zgłosić się do programu akceleracyjnego Mazovian Startup IV i wygrać 50 000 zł na rozwój firmy. Dołącz do najbliższego webinaru i dowiedz się czemu warto skorzystać ze wsparcia Youth Business Poland.
cf7ad6d7-71d4-4779-adf6-50c79758acf5

Zaloguj się aby komentować

Hejto, #biznes #dotacje #startup Cześć, czwartek newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Przez lipiec i sierpień trochę krótsze info ale będzie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu (przeniesione na wpisy zrobię też RSS) https://biznespigula.pl/newsletter-17-08-23/

Stacjonarne spotkania ze specjalistami PARP, zaczynają od Kato- 30 sierpnia w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie regionalne dla przedsiębiorców. Doświadczeni praktycy opowiedzą o nowych programach realizowanych przez PARP, przybliżą warunki i możliwości udziału w wybranych projektach i konkursach finansowanych z Funduszy Europejskich 2021-2027

Również stacjonarne spotkanie PARP dla przedsiębiorców- Mrągowo

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA zaprasza małopolskie firmy branży IT/ICT do udziału w targach GITEX Global 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-20 października 2023 r. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie
Szanse na rozwój Twojej firmy lub jednostki samorządu terytorialnego. Sprawdź listę dostępnych dofinansowań PARP
Sieć Enterprise Europe Network organizuje międzynarodowe spotkania b2b Green Days dla firm i klastrów na targach Pollutec w Lyonie w dniach 10-13 października 2023. Spotkania przeznaczone są dla firm i klastrów z branży ochrony środowiska i transformacji energetycznej.

Do 14 września 2023 duże przedsiębiorstwa mogą składać wnioski o dofinansowanie przedsięwzięć związanych z robotyzacją, sztuczną inteligencją lub cyfryzacją procesów, technologii, produktów lub usług w ramach inwestycji A2.1.1 z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO)

Oferta współpracy: niemiecka firma nawiąże współpracę z producentami przyjaznych dla środowiska produktów medycznych

Krakowski Park Technologiczny sp. o.o. poszukuje osoby na stanowisko obsługi administracyjnej spółki oraz sekretariatu.

Kilka ebooków za darmo- Amazon Kindle angielski giełda 

Giełda innowacji to baza umożliwiająca bezpłatne dodawanie i wyszukiwanie innowacyjnych usług, produktów i technologii oraz know-how i pomysłów tworzonych przez firmy, instytucje, wynalazców i innowatorów z różnych branż. Możesz z niej skorzystać po to, by znaleźć podwykonawcę, produkt czy usługę, ale też promować swoje innowacje
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego- 70 projektów domów do 70 m2 dostępnych na własne cele mieszkaniowe

Zaloguj się aby komentować

Hejto, #biznes#dotacje#startup Cześć, czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Przez lipiec i sierpień trochę krótsze info ale będzie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu https://biznespigula.pl/

Branża OZE/ Śląsk przedłużony nabór do udziału przedsiębiorstw z województwa śląskiego w targach WETEX 2023 (Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie), 15-17 listopada 2023 roku. 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców branży odzieżowej do współtworzenia stoiska promocyjnego podczas targów modowych Athens Fashion Trade Show 2023. Wydarzenie odbędzie się w Atenach w dniach 21-24 września 2023.

Dla branzy meblowej- Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. realizuje międzynarodowy projekt DEESME 2050, który ma na celu wspieranie MŚP w efektywnym zarządzaniu energią. Do jego realizacji zapraszamy przedsiębiorstwa z branży meblarskiej. Aby skorzystać z działań proponowanych w projekcie – pierwszeństwo w zapisach na bezpłatne Dotacje Na Szkolenia Zawodowe oraz audyty energetyczne, należy wypełnić poniższy kwestionariusz

Od 1 sierpnia br. przedsiębiorcy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia HR” finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS). Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na rozwój kompetencji menedżerów HR i pracowników odpowiedzialnych za politykę personalną w firmie może przeznaczyć do 100 mln zł.

Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG) to ok. 8 mld euro na dotacje dla firm i podmiotów wspierających przedsiębiorców, które przyczynią się m. in. do transformacji przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonej i cyfrowej przyszłości czy wzmacniania potencjału badawczego i innowacyjnego. Sprawdź, o jakie dofinansowanie można się ubiegać w aktualnie trwających naborach.

Spotkania z ekspertami PARP na żywo, w kolejnych miastach na początek Kato i Radom. Już 30 sierpnia w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie regionalne dla przedsiębiorców zainteresowanych nowymi programami realizowanymi przez PARP w ramach Funduszy Europejskich na lata 2021-2027. Nasze spotkania to także okazja do indywidualnych rozmów z ekspertami PARP, PIFE oraz EEN. Jesienią odwiedzimy aż 9 miast – 30 sierpnia będziemy w Katowicach, a 6 września w Radomiu. Na spotkania można się zapisywać na stronie PARP.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie udziału uczestników z Polski w stacjonarnych wydarzeniach brokerskich, na początek Bruksela
f48c43be-2f3f-4844-85c1-0e738fa730cd

Zaloguj się aby komentować

Hejto, #biznes#dotacje#startup Cześć, czwartek rano newsletter biznesowy Profil też na LN i TT https://twitter.com/Biznespigula. Przez lipiec i sierpień trochę krótsze info ale będzie. Jak co czwartek #biznesinfo#biznespigula#biznes#startup czyli info o dotacjach, szkoleniach, Jeśli cenisz moją pracę- postaw mi kawę https://buycoffee.to/biznespigulka lub wesprzyj mnie na patronite, dodatkowe info mailowo. Linki na blogu https://biznespigula.pl/

Branża OZE/ Śląsk przedłużony nabór do udziału przedsiębiorstw z województwa śląskiego w targach WETEX 2023 (Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie), 15-17 listopada 2023 roku. 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców branży odzieżowej do współtworzenia stoiska promocyjnego podczas targów modowych Athens Fashion Trade Show 2023. Wydarzenie odbędzie się w Atenach w dniach 21-24 września 2023.

Dla branzy meblowej- Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. realizuje międzynarodowy projekt DEESME 2050, który ma na celu wspieranie MŚP w efektywnym zarządzaniu energią. Do jego realizacji zapraszamy przedsiębiorstwa z branży meblarskiej. Aby skorzystać z działań proponowanych w projekcie – pierwszeństwo w zapisach na bezpłatne szkolenia oraz audyty energetyczne, należy wypełnić poniższy kwestionariusz

Od 1 sierpnia br. przedsiębiorcy mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach konkursu „Akademia HR” finansowanego z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS). Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) na rozwój kompetencji menedżerów HR i pracowników odpowiedzialnych za politykę personalną w firmie może przeznaczyć do 100 mln zł.

Program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG) to ok. 8 mld euro na dotacje dla firm i podmiotów wspierających przedsiębiorców, które przyczynią się m. in. do transformacji przedsiębiorstw w kierunku zrównoważonej i cyfrowej przyszłości czy wzmacniania potencjału badawczego i innowacyjnego. Sprawdź, o jakie dofinansowanie można się ubiegać w aktualnie trwających naborach.

Spotkania z ekspertami PARP na żywo, w kolejnych miastach na początek Kato i Radom. Już 30 sierpnia w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie regionalne dla przedsiębiorców zainteresowanych nowymi programami realizowanymi przez PARP w ramach Funduszy Europejskich na lata 2021-2027. Nasze spotkania to także okazja do indywidualnych rozmów z ekspertami PARP, PIFE oraz EEN. Jesienią odwiedzimy aż 9 miast – 30 sierpnia będziemy w Katowicach, a 6 września w Radomiu. Na spotkania można się zapisywać na stronie PARP.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie udziału uczestników z Polski w stacjonarnych wydarzeniach brokerskich

Zaloguj się aby komentować

Następna