paladynDebiutant

Hej(to),
założyłem przed chwilą konto, więc się witam i mam na wstępie kilka pytań:
1. Czy da się tutaj jakoś cytować wypowiedzi? Na portalu na "W" działa to w ten sposób, że po zaznaczeniu tekstu i daniu odpowiedzi ten zaznaczony tekst wkleja się automatycznie jako cytat?
2. Czy można w jakiś sposób konfigurować główną stronę czyli ukryć sobie np te okienka z danymi użytkownika lub te z aktywnymi użytkownikami?

HaHard2 lata temu

@paladyn Ad 1. Ja po prostu wypowiedź biorę w cudzysłów, lub zaznaczam, że cytuję cyt.:"..." xd

0
paladyn2 lata temu

@HaHard a no to wiadome ale jednak za każdym razem trzeba kopiować itd.. jest tu w ogóle jakaś lista zmian do wdrożenia itd?

0
HaHard2 lata temu

@paladyn jest, ale ja znam tylko kilka jej punktów. Być może zaraz odpowie Ci ktoś z moderacji/ administracji.

0
0
lubieplackijohn2 lata temu

I cześć tak w ogóle!

@paladyn hej, rozgość się!

0
hejto2 lata temu

@paladyn @HaHard cześć, 1. nie ma takiej opcji, ale to dobry pomysł wrzucimy to #todo. 2. Głównej nie można, ale możesz decydować co obserwujesz co nie i w Najnowsze > Obserwowane masz to co Obserwujesz czyli wpisy z tagów/użytkowników.

W niedalekiej przyszłości sporo zmieni się na Hejto. Ciągle pracujemy, żeby Was zaskoczyć za nie długi czas.

piwowar2 lata temu

@hejto Kurde, rewolucja to jak dotąd najgorszy wynalazek całej ludzkości. Ale wygląda na to, że chyba szykuje się jakaś pozytywna.

0
piwowar2 lata temu

@paladyn Gdzie zdobyłeś dyplom palladna? Zawsze chciałem dostać się do technikum dla paladynów, ale nie mogłem nigdzie znaleźć.

0
paladyn2 lata temu

@piwowar mówisz o rewolucji dotyczącej stworzenia alternatywy dla wszystkim znanego portalu z wiadomo jaką moderacją? Dyplom paladyna można kupić w każdym sklepie z dyplomami dla paladynów

piwowar2 lata temu

@paladyn Tzn. raczej o zapowiadanych ulepszeniach w działaniu naszego hejto. Na serwisie, o którym mowa nie bywam akurat. A co do dyplomu, to z chęcią bym sobie taki kupił. Mógłby się przydać, chociaż już działam w tej dziedzinie... ale papier zawsze można by sobie nad łóżkiem powiesić w ramce.

0

Zaloguj się aby komentować