Hej,
No to znowu spamuje na hejto po cudownym banie na wypoku xD
Jutro kierunek Woodstock, a ostatnie dni to odwiedzanie mniej uczeszczanych plaz.
Podobno nad Baltykiem parawany I sebixy z karynami.
Fotka przez okulary, bo pod swiatlo

Hej,
No to znowu spamuje na hejto po cudownym banie na wypoku xD
Jutro kierunek Woodstock, a ostatnie dni to odwiedzanie mniej uczeszczanych plaz.
Podobno nad Baltykiem parawany I sebixy z karynami.
Fotka przez okulary, bo pod swiatlo

Zaloguj się aby komentować