#heheszki #ukraina #wojna
#heheszki #ukraina #wojna
@gregor4021 @figa-rybka Swoje chłopy, jak widzą wroga to terminatorzy, jak jest chwila spokoju to robią cyrk i się dobrze bawią. krótko mówiąc - Słowianie
edit: ale nawet jakby 3 czołgi tak popsuli to i tak nie przebiją Polaków którzy kupili misia za skrzynkę wódki a potem żeby Anglicy nie robili problemów, załatwili mu wojskowe papiery żeby mógł się z nimi dalej bujać
@Rudolf Można powiedzieć że walk i to walk na naszym terytorium ! Ukraińscy żołnierze walczyli bohatersko z kierowaniem nowoczesnym czołgiem na poligonie - i bohatersko tą walkę przegrali. Ponieważ jednak głupi mają szczęście nikomu się nic nie stało. No chyba,że to jest wersja propagandowa i oficjalna naszego wojska a tak naprawdę się stało - kto to wie.
Zaloguj się aby komentować