@m-q Do tego wystarczyłoby się cofnąć do okolic 2010.
@cweliat Na to akurat narzekać nie mogę, jakimś cudem już jako nastoletni gołowąs mniej więcej wiedziałem, co chcę w życiu robić. A potem zacząłem to robić i nie było to bynajmniej jaranie stuffu z krajowcami jak Tony Halik.
@VikingKing Samochody okradane z kołpaków, wycieraczek, lusterek, włamania do piwnic, policja zblatowana z mafią niemalże jawnie, korupcja z góry na dół, bezrobocie sięgające w niektórych regionach tłustych dwucyfrowych wartości. No ale muzyka była dobra i powstało parę fajnych gier.
Zaloguj się aby komentować