TwojStaryJeSuchary2026-06-18T11:11:35+02:0024koleś ma chyba przejebane w swoim środowisku, nikt nie lubi jak jakiś gówniarz psuje biznes
skorpion2026-06-18T11:20:44+02:006@TwojStaryJeSuchary oby się przez zupełny przypadek nie udusił stetoskopem
GazelkaFarelka2026-06-18T19:01:15+02:005@TwojStaryJeSuchary Z powodu tego typa lekarze w calej Polsce będą mieli odbijanie karty w robocie i weryfikację czy nie jesteś w dwóch miejscach na raz XD
TwojStaryJeSuchary2026-06-19T08:12:38+02:002@GazelkaFarelka i bardzo ku… dobrze Na koniec jeśli wejdą te reformy typ powinien jakiś order dostać
GazelkaFarelka2026-06-19T08:49:47+02:001@skorpion @TwojStaryJeSuchary ogólnie tak ale jakbym była lekarzem to bym była nieźle wkurwiona XD
Rotszyld2026-06-19T09:02:40+02:001@TwojStaryJeSuchary obawiam sie, ze reforma nakaze odbijanie karty, a lekarze wyrobia sobie po 3 karty i nic sie nie zmieni.