@Themamduzopieniedzy 5 braci ostatnio widziałem, długie ale spoko. Zarzucają mu rasizm (ja go tam nie widzę), ale i tak go lubię - zwłaszcza za filmy z lat 90-tych. Odpowiada mi taki sposób narracji i ogólnie wokół tego leżą jeszcze inne tytuły innych autorów, o których warto wspomnieć - cały wykład by z tego wyszedł:)
Zaloguj się aby komentować