Bumelant2025-09-22T16:19:32+02:002@Half_NEET_Half_Amazing widać od razu żeś bezdzietny. Nie zmiesci się.
Half_NEET_Half_Amazing2025-09-22T16:21:27+02:002@Bumelant potrzymaj mi piwo https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/Wroclaw.-20-letni-mezczyzna-w-oknie-zycia.-Byl-pijany Szokujące odkrycie w oknie życia. "Wcisnął się cały i utknął na dobre"W oknie życia we Wrocławiu tym razem nie znaleziono noworodka. Siostry boromeuszki dokonały szokującego odkrycia. W nocy w ciasnej wnęce zastały skulonego 20-letniego mężczyznę. Jego stan wskazywał na spożycie alkoholu.wiadomosci.radiozet.pl