Komentarze (14)
@BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta ciemno pod ziemią to im się dni pi⁎⁎⁎⁎lą xD
Lol ma 12, jestem górnikiem. To wypłat jest znacznie więcej a ktoś kto stworzył tego mema jest idiotą
@Prezent typowy górnik xD
@mrmydlo chyba trzeba być górnikiem, aby dyskutować z memami XDD
Btw przyjdź pracuj zarabiaj. Ofert pracy jest w 3 dupy
@Prezent chyba w dupie, a nie w 3 dupy XD. Tak się składa, że mam znajomych chcących pracować na kopalni i wcale nie jest tak łatwo, zwłaszcza bez znajomości.
Na górnika się nie nadaje, bo wiem, ile miesięcy ma rok. Dyskwalifikacja z miejsca.
Ciekawe rzeczy opowiadasz. Remagum, efica, tych firm jest od groma. Sig na jsw. Znajomości teraz? Nie ma czegoś takiego bo to nie kopalnia zatrudnia tylko centrala. Prawdopodobnie nie są związani z zawodem więc nie bierze się ich pod uwagę. Wystarczy skończyć szkołę i masz gwarancję zatrudnienia
A to żeby krytykować górników to trzeba chcieć pracować na kopalni? Wole klikać 8h w kąkuter.
@Prezent nie odbierz tego jako atak, ale czy górnictwo w tym kraju jest nadal opłacalne dla kraju? Serio pytam. Pozdrawiam
@Prezent dobra napierdalaj szybciej tym kilofem
Czy opłacalne? Innego wyjścia na już nie widzę. Dlatego trzeba powiedzieć że tak.
Widzę że kawałek deski jest bardziej kumaty xD co niby miałbym robić tym kilofem?
nie masz gazu, ropy, uranu. masz morze, rzeki, wiatr, słońce i wungiel. jak zabezpieczysz kraj w energię elektryczną? związki zawodowe w górnictwie to się państwo w państwie zrobiło.
@jotoslaw jak się nie myśli do przodu dalej niż kolejny posiłek, to zawsze są problemy. Z tym posiadaniem wungla to bardzo optymistyczne stwierdzenie xD.
Zaloguj się aby komentować
