sierzant_armii_12_malp2023-05-31T14:37:28+02:000@KasiaJ Ale o co chodzi? Praktycznie wszyscy nie są binarni, tylko decymalni. Już lepiej byś o mańkutach mema zamieścił.
Sweet_acc_pr0sa2023-05-31T14:54:20+02:004@sierzant_armii_12_malp jeszcze mi zaden leworeczny nie powiedzial ze jest leworeczny xD
sierzant_armii_12_malp2023-05-31T18:12:31+02:000@Sweet_acc_pr0sa Mi też żaden niebinarny nie powiedział, że jest niebinarny.