#heheszki
Areczek się melduje. Fota z dziś.
@Kanaletto niebywałe, przecież przy 30 w cieniu, tam będzie z 50.
Kolo się tam roztopi!
W sandałach i krótkich spodniach przy papie? Macie tam bhpowca?
Jeszcze trochę i nie będzie potrzeba tego palnika
Zaloguj się aby komentować