@Ravm podziękował. ło panie, to masz miejscóweczkę piękną. ja mam godzinę drogi. o ile sama Babia to już temat nudny o tyle w tym roku jak sie udo, to cały ten obszar wokół, czyli właśnie tam gdzie Ty jesteś + park + całe pasmo Policy. no i planuję chociaż jeden wiosenny wypad właśnie jakoś teraz.