#glupiehejtozabawy
@AdelbertVonBimberstein trafil w moj gust, norweskie specjały którymi mnie uraczył są perfekcyjnie dopasowane do moich potrzeb. DZIEKUJE PANIE WŁAŚCICIEL!
A bimber pojdzie niedlugo :]



#glupiehejtozabawy
@AdelbertVonBimberstein trafil w moj gust, norweskie specjały którymi mnie uraczył są perfekcyjnie dopasowane do moich potrzeb. DZIEKUJE PANIE WŁAŚCICIEL!
A bimber pojdzie niedlugo :]



Zaloguj się aby komentować