Whoresbane★Fanatykw Hydepark2025-01-02T18:36:21+01:006Gdzie ten Gothic Reworked? Miał być w styczniu @PurpleJago #gothic66Udostępnij
Whoresbane2025-01-02T18:50:29+01:001@ZohanTSW Nie czekam bo nie grałem za dużo. Mój komp uciągał Skyrima a Kroniki tak cieły, że nie dałem rady grać
PurpleJago2025-01-02T21:05:54+01:000@Whoresbane jeżeli karta graficzna obsługuje dx11, to może się zdarzyć że gra będzie lepiej działała