Gardzić #pocztapolska . Według awizo przesyłka była za duża na umieszczenie w skrzynce pocztowej. Mi się jakoś udało wsunąć bez problemu KOPERTĘ centymetrowej grubości do mojej skrzynki. Nie pozdrawiam listonosza
Gardzić #pocztapolska . Według awizo przesyłka była za duża na umieszczenie w skrzynce pocztowej. Mi się jakoś udało wsunąć bez problemu KOPERTĘ centymetrowej grubości do mojej skrzynki. Nie pozdrawiam listonosza
Zaloguj się aby komentować