Deykun★2026-06-10T09:35:45+02:000@dzangyl hatewatching to jedyny sposób żeby czerpać radość z tego serialu
Klamra2026-06-10T09:53:33+02:000@dzangyl xD Tam było żenująco w pierwszym odcinku drugiego sezonu. Masz wysoki próg żenady (° ͜ʖ °)
dzangyl2026-06-10T09:55:15+02:000@Klamra no dobra, skrót myślowy. Miałem na myśli ten sezon (4). Zgadzam się, w poprzednich żenada również dominowała, ale mim wszystko ciekawość wygrywała. Teraz to już się robi nudne, irytujące i z każdym odcinkiem bardziej żenujące.