finałem ciężkiego tygodnia będzie przejebany piątek, więc przynajmniej podejmę próbę pójścia spać przed północą (a już na pewno przed #nocnazmiana )
#tableteczki #bipolar #depresja


finałem ciężkiego tygodnia będzie przejebany piątek, więc przynajmniej podejmę próbę pójścia spać przed północą (a już na pewno przed #nocnazmiana )
#tableteczki #bipolar #depresja


@PrzylecialWiekszySamolot AWOOOOO! https://youtu.be/SSbBvKaM6sk

Zaloguj się aby komentować