Fajny pat na tym #ethereum . Z jednej strony ludzie co czekają aż spadnie jeszcze do 1000$ żeby dokupić a z drugiej cała masa holderow, która czeka aż trochę wybije, żeby zmniejszyć straty. No i tak sobie wisi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #kryptowaluty

Komentarze (6)

MICK3Y

@JakTamCoTam raczej jest pat bo ktoś postawił shorta na btc, 500M$ na dzisiaj. W środę możliwe że utną stopy. FOMOC w środę i każdy jest zesrany przez tego shorta, to ten sam adres co kilka minut przed konferencją odpalił longa na dźwigni x50 czy tam x30 i zarobił w krótkim czasie miliony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sporo teorii, między innymi taka że będzie krach i eth po 800$

JakTamCoTam

@MICK3Y albo ktos z tego adresu bedzie zarabial na tym, że jest teraz znany. Ustawi shorta to frajernia też ustawi. Spadnie, zarobi i sobie pojdzie. Prosta zabawa. Dziwne, ze robi takie wielkie transakcje z jednego konta zamiast z kazdej gieldy po trochu ;-).


Imo stopy będą zmniejszane, bo inaczej nie widze sensu w tym co robi trump.


Btw gdzie sprawdzasz te transakcje? Na krakenie to moge tylko wykres widziec.

MICK3Y

@JakTamCoTam dostałem linka, akurat na X mi się przewinęło, wokół tego był spory szum i próba wyleszczenia gościa

JakTamCoTam

To jest to ? https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/1je0j02/whale_closed_btc_short_on_hyperliquid_realizing/


Dziwne troche. Równie dobrze może to być jakiś wariat na dźwigni x40. Tylko co musiałoby się zdarzyć, żeby eth jeszcze poleciało? Przecież sami degeneraci zostali w tym. Ewentualnie ktoś z FEDu zrobi na złość Trumpowi i zrobi coś co udupi crypto.

JakTamCoTam

@MICK3Y coś się dzieje

MICK3Y

@JakTamCoTam gadanie że eth jest martwe to brednia xD imo to tam jest najwięcej akumulacji i najwięcej projektów

Tj. to że jest martwe już słyszałem od kilku osób, prawda jest jednak taka że ETH ma najlepszych specjalistów

Zaloguj się aby komentować