@Pan_Wiesio Etam krew od razu... Ja tam wrogów lubię trzymać na tyle blisko, żeby w razie czego zdążyć im skręcić wora. Z cyganami piłem, murzynów uczyłem pić po polsku, to z Żydami też bym sobie poradził Oczywiście na szczeblu prostej znajomości ma się rozumieć, a nie ten "high politics". Tutaj trzeba kogoś większego kalibru pokroju wiadomo kogo i jakiej dziedziny sztuki artystycznej
@Pan_Wiesio Ta. Zostań malarzem i czekaj, aż ci jacyś kretyni kochający inaczej, ale wszystko i wszystkich zupą najlepszy obraz zaleją... Jedyna opcja to ucieczka z tej planety kretynów, jeśli nie daje Ci spokoju to o czym teraz piszemy. Nic nie poradzisz. Taka prawda i ..uj