KasiaJFanatykw Hydepark2023-06-05T20:14:40+02:0013Enviador-Moderacja, dawajcie więcej cenzury! Również Enviador...ale nie mnie!! #heheszki #wykop138Udostępnij
SuperSzturmowiec2023-06-05T20:36:19+02:000@le_Roi_des_fous nie jest już już się tam nie udziela nie wiem czy skasował konto. szkoda El Viadro bo to fajny chopak byl
KasiaJ2023-06-05T20:41:28+02:002@le_Roi_des_fous był, ale zachłysnął sie władzą i spadl z krzesełka. Właściciel zastąpił go jakimiś automatycznymi pluginami moderującymi bo typ się tak rozpędził z banowanem, że pół portalu mu przepędził Dlatego jest to ironiczne, że narzeka na cenzurę