ej szury, czemu tak szczekacie na auta elektryczne? nie podoba sie to nie kupujcie.

Mowicie, ze jesteście za wolnością, ale juz nie chcecie zeby ktoś mial wolność wyboru.

Myślicie, ze ktoś wam zakaze jeździć autem spalinowym? i co jeszcze potem, zabronia mięsa i każą zrec robaki? xDDDDD


#bekazszurow

Komentarze (14)

@mickpl bo oni każde wprowadzenie czegoś nowego odbierają jako przymus, wszędzie widzą nakazy oraz odbieranie wolności. Prawdopodobnie wiąże się to z iq równym numerowi buta ale w grę wchodzą również traumy z dzieciństwa

@mickpl no raczej i kocham Kaczyńskiego, a ty pizdusiu uciekłeś z kraju jak szczur. Łooo jakie to słabe i teraz mówisz na swoich rodaków polaczek. Ja polaczek ty pizduś. XD

@mickpl ciekawe że gdy wynajdywano szczepionkę na polito to sprzedawcy żelaznych płuc lobbowali za tym żeby nie rozpowszechniać ich. Teraz przeciwko autom elektrycznym lobbują ci którzy mają ropę i na niej chcą opierać swój przychód. Niestety, ruskiej ropy nie chcemy, wolimy iść w prąd.

@aarahon jakiej ruskiej ropy? Orlen w TV mówi ze juz prawie nic z Rosji nie inportujemy...

a poza tym przeciez nikt nie zabraniał używania żelaznych płuc, tak jak aut spalinowych przeciez

@mickpl żelazne płuca były niepotrzebne jak nie było chorych na polio, rafinacja ropy nie będzie potrzebna jak nie będzie aut spalinowych, prawda?

@mickpl a czemu nie mogę chodzić za tobą na ulicy i psikać w Ciebie chlorkiem winylu? Bo to gaz który jest trujący. Tak samo spaliny są trujące i w wolności nie chodzi o to żeby ludzi truć, należy ograniczać ilość spalin i przechodzić na czystsze rozwiązania. Spalanie węgla w elektrowni wciąż jest szkodliwe dla środowiska ale w mniejszym stopniu niż kilkaset aut na paliwa płynne. Gdyby samochody elektryczne były bardziej odległe i niedostępne paliwem przejściowym były by jakieś czystsze gazy. Tak samo było w przypadku żarówek, choć tu świetlówki były bardzo słabym przejściem między halogenami a ledami.

Zaloguj się aby komentować