Ej hejto jedziemy z fristajlem.
No elo, patrze za datą na gaśnicy, Ale chyba jest w cyrylicy, .......
Teraz ty
#glupiehejtozabawy

Ej hejto jedziemy z fristajlem.
No elo, patrze za datą na gaśnicy, Ale chyba jest w cyrylicy, .......
Teraz ty
#glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować