adrian-wieczorekKosmonautaw Hydepark2022-01-24T18:16:14+01:005Ej, chłopaki brakuje tutaj opcji wklejania- kodu html. A i proszę nie spierdolcie tego jak wykop.pele56Udostępnij
Nebthtet2022-01-24T19:35:07+01:000Ale chciałbyś wkleić HTML i żeby strona to parsowała, czy wkleić jako "code", żeby było ten kod widać i go kolorowało? Bo jeśli ma parsować, to tego nie otworzą dla userów, bo to ziejąca dziura bezpieczeństwa by była.
adrian-wieczorek2022-01-24T20:04:25+01:000@Nebthtet HTML, chciałbym wkleić na stronę, ale mam już inny pomysł jak to rozwiązać
Nebthtet2022-01-24T20:35:57+01:000@adrian-wieczorekno to nie, max co się udostępnia w takich przypadkach to bb code lub markdown
Havelock_Vetinari2022-01-24T22:10:37+01:001@adrian-wieczorek ej weż no tam nie wyrażaj się w ten sposób
Havelock_Vetinari2022-01-25T00:19:36+01:001@adrian-wieczorek weź mnie zmotywuj abym zaczął w końcu ćwiczyć