Ehhh człowiek zamówił coś w zeszły piątek, nadano w poniedziałek kurierem #dpd i od dwóch dni dostaje powiadomienie że paczka przyjdzie dziś (czyli przed wczoraj, wczoraj i dziś). Okazuje się że paczka przyjdzie dopro we wtorek. Niby święta i dużo paczek, ale równolegle zamówiłem przez #inpost i przyszło w środę. Tylko po co piszą w mailach że przyjdzie dziś? Nie wiem. Przykra sprawa.
