Ehh, Tomeczki, nie nadaję się do pracy zespołowej. Po prostu nie. Jestem w 50-60 % cholerykiem i nie potrafię. W zespole umiem pracować tylko wobec określonej hierarchii, gdzie są jasno ustalone zadania. Wkurwia mnie w robocie że moi współpracownicy, choć nie mają doświadczenia takiego jak ja, za MNIEJSZE rzeczy biorą się sami i potem chwalą, że ONI to zrobili (wyobcowanie mnie) choć przy większych rzeczach widzę, że nie mają za bardzo wiedzy. Poza tym dużą kreatywność, więc każdy chce swoje 3 grosze wtrącić.
Do tej pory przeważnie pracowałem sam i mnie wkurwia, jak ktoś chce coś po mnie poprawić, wprost sugeruje, że ma być inaczej (choć finalnie wychodzi prawie to samo) i tak dalej.
Pracuję przy start upie i tak jakby cały zespół zajmuje się marketingową robotą, a potem dojdzie sprzedaż do której są oddelegowane powyższe osoby, z których ja mam największe doświadczenie. Ciekawe jak wtedy będą sobie radzić.
#pracbaza aza #praca #gownowpis #comniewkurwia