Eh ale bym sobie tak jakiegoś dobrego winiaka wypił albo chlapnął porto xD
Jak ksieciunio jakiś francuski XDDDDD
#takaprawda #oswiadczenie #gownowpis #heheszki

Eh ale bym sobie tak jakiegoś dobrego winiaka wypił albo chlapnął porto xD
Jak ksieciunio jakiś francuski XDDDDD
#takaprawda #oswiadczenie #gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować