Eh, a moze by tak wszystko pierdolnac i zamieszkac w takim "domku" na Teneryfie w lesie Anaga?
#podroze #fotografia #mojezdjecie #gory

Eh, a moze by tak wszystko pierdolnac i zamieszkac w takim "domku" na Teneryfie w lesie Anaga?
#podroze #fotografia #mojezdjecie #gory

Zaloguj się aby komentować