Dzisiaj przeszła mi przez głowę myśl o usunięciu konta na vipoku. Dawno już nie zaglądałem na wypok, nie mam żadnych relacji z nikim na vipoku. To chyba będzie dobra decyzja.
Dzisiaj przeszła mi przez głowę myśl o usunięciu konta na vipoku. Dawno już nie zaglądałem na wypok, nie mam żadnych relacji z nikim na vipoku. To chyba będzie dobra decyzja.
Zaloguj się aby komentować