Dzisiaj mialem najcięższą sesję treningową na silce. Nie dlatego ze zrobilem trening na 120% o nie. Dlatego ze ktos sie tak mocno wyperfumował takimi wyrazistymi, slodkimi i dusznymi perfumami, że po prostu zmęczylem się od samego ich wdychania. #hejtokoksy