cebulaZrosoluMistrzw Hydepark2024-09-26T13:12:00+02:0024Dzisiaj do roboty zabieram ze sobą palmę. Żeby jej się samej w domu nie nudzilo. #pracbaza #rosliny247Udostępnij
cebulaZrosolu2024-09-26T13:20:02+02:001@PlatynowyBazant20 w lustrze tak teraz, w głowie już troszkę wcześniej :P
Half_NEET_Half_Amazing2024-09-26T13:20:47+02:005@cebulaZrosolu zacznij do niej gadać to skończysz na półrocznym l4 od psychiatry
LondoMollari★2024-09-26T13:41:26+02:006@cebulaZrosolu Ja mam taką miętę - objechała ze mną całą Polskę, trochę Litwy, Czechy i Węgry. Mięta lubi częste podlewanie, i nie chciałem ryzykować że uschnie podczas dłuższych wyjazdów. Siedziała większość czasu w cupholderze w aucie.