Dzisiaj byłem na quizpubie. Padło pytanie o to jak nazywała się telewizja, na której leciał pierwszy raz w Polsce Dragon Ball, później przekształcona w TVN 7. Grupa zoomersów przy stoliku obok później pogratulowała nam odgadnięcia tego pytania. Znałem odpowiedź, bo pamiętam jak oglądałem Dragon Balla na RTL 7. #starosc #wpiszdupy


