BjordhallenAutorytetw Hydepark2026-04-06T10:56:34+02:0011Dziś zapowiada się #grybezpradu 1. Bitwa polsko- bolszewicka #gryplanszowe114Udostępnij
sawa12721★2026-04-06T11:19:29+02:002@Bjordhallen Mnie to wygląda na Wojnę Polsko-Bolszewicką, a nie Powstanie. Chyba, że Piłsudski i Tuchaczewski brali udział w Powstaniu, a ja o czymś nie wiem
Bjordhallen2026-04-06T11:21:22+02:002@sawa12721 o kurde, akurat ktoś w tle mówił powstanie i omyłkowo wpisałem X Poprawione, dzięki!
Bjordhallen2026-04-07T14:32:30+02:001@Ringo ja grałem 3 razy i podobami się Dodatkowo karty są podpisane n0p. Który pułk i gdzie brał udział w walkach