Dziś w robocie mamy poczęstunek świąteczny i tak się pasztecikami nażarłem że nie mogę się ruszyć. Chyba jeszcze barszczem popije. #pracbaza
Dziś w robocie mamy poczęstunek świąteczny i tak się pasztecikami nażarłem że nie mogę się ruszyć. Chyba jeszcze barszczem popije. #pracbaza
Zaloguj się aby komentować