Dziś coś skoczniejszego - ta składanka umila mi czas od poniedziałku i jeszcze mi się nie znudziła - smacznego!
Dziś coś skoczniejszego - ta składanka umila mi czas od poniedziałku i jeszcze mi się nie znudziła - smacznego!
Zaloguj się aby komentować